Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବିରାଟ କୋହଲି ସବୁଠୁ ଭଲ ଖେଳାଳି , କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଉଥିବା ଲୋକ ବୋଲି ସମାଲୋଚନା କଲେ ; ନାସିରୁଦ୍ଧିନ ଶାହା

18/12/2018 at 8:11 PM

ବିରାଟ କୋହଲି ସବୁଠାରୁଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଉଥିବା ଖେଳାଳୀ, ସେ ନିଜକୁ ବଡ଼ ମନେକରନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ମନ ଭିତର ବହୁତ ଗର୍ବ ।ଏଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ଫେସବୁକରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଭେଟେରାନ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅଭିନେତା ନାଶୀରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ।

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହାନିଜର କମେଣ୍ଟ ପୋଷ୍ଟ କରି ଆହୁରି  ଲେଖିଛନ୍ତି –ବିରାଟକେବଳ ପୃଥିବୀର ବେଷ୍ଟ୍ ଖେଳାଳୀ ନୁହଁନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ  ପୃଥିବୀର ସବୁଠୁ ବେଶି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଉଥିବା ଖେଳାଳି। ତାଙ୍କର କ୍ରିକେଟ ଦକ୍ଷତା ସହ ତାଙ୍କର ଗର୍ବ ଓ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଅନେକ ପରିମାଣରେ ଅଛି । ମୁଁ ଚାହୁଁନାହଁଏହି ଉପାୟରେ ଲୋକ ଠୁଁ ଦୂରେଇଯିବାକୁ ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି । ନାଶିରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ଏହିପୋଷ୍ଟ୍  ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Virat K is not only the worlds best batsman but also the worlds worst behaved player. His cricketing brilliance pales…

Naseeruddin Shah ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಭಾನುವಾರ, ಡಿಸೆಂಬರ್ 16, 2018

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କିଛିଦିନତଳେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଶ ଛାଡିଯିବା ପାଇଁ କଟାକ୍ଷ କରି ବିରାଟ କୋହଲୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟୋ୍ରୋଲରଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି ।

ନାସିରୁଦ୍ଦୀନଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁବହୁ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିବାବେଳେ ବହୁ ଲୋକମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ କମେଣ୍ଟକୁନେଇ ଏବେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।ତେବେ ଅଷ୍ଟେଲିଆ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ହେଲେଏଭଳି ଆଟିଟ୍ୟୁଡ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।  

 

   Related Posts