Wednesday, March 20, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଗତକାଲି ପାଳନକଲେ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ପ୍ରଥମ ବିବାହ ବାର୍ଷିକ, ଅନୁଷ୍କା ସେୟାର କଲେ ବିବାହ ଦିନର ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ

ମୁମ୍ବାଇ୧୨/୧୨- କାଲିପାଳନକଲେ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ପାଳନକଲେ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ବାର୍ଷିକ । ଏହି ଅବସରରେଅନୁଷ୍କା ବିବାହ ସମୟର ଏକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି । ଯାହା ଆଜିଦିନଯାଏ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିଥିଲେ ।

ବିବାହ ବାର୍ଷିକ ଅବସରରେ ଉଭୟ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ପରସ୍ପରକୁ ସୋସିଆଲମିଡ଼ିଆରେ ମେସେଜ ଲେଖି ଶୁଭେଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ଏହି ମେସେଜ ଲେଖିବା ସହ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ଆଟାଜକରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ବିବାହ ସମୟର ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରୋମାଣ୍ଟିକ  କୋଲାଜରେ ଅଛି । ଏଥିରେ ଫିଲମର ଓ୍ଵେଡ଼ିଂ ସେରିମନି ଭଳିଅଳ୍ପ ସମୟର କ୍ଲିପିଂ ନିଆଯାଇଚି । ଅନୁଷ୍କା ବୋହୂବେଶରେ ସଜ ହେଇଥିବା ବେଳେ ବିରାଟ ସିନ୍ଥିରେ ସିନ୍ଦୁରଦେଇଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ମାଳା ପିନ୍ଧେଇବା ପରେ ଅନୁଷ୍କାକୁ ବିରାଟ  ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧେଇଛନ୍ତି । ତାପରେ ସେମାନେ ହୋମକୁଣ୍ଡ ଚାରିପାଖେସାତଘେରା ବୁଲିଛନ୍ତି ।

ଶେଷରେ ମଧ୍ୟ ବିଦାୟବେଳର ଦୃଶ୍ୟ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଚି । ମାତ୍ରଦେଢ଼ ମିନିଟର ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ବିବାହର ସେହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଶ୍ୟ ସବୁ କଏଦ କରାଯାଇଛି । ଅତି ଭାବପ୍ରବଣହୋଇ  ମେସେଜ ବି ଲେଖିଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା । ଲେଖିଛନ୍ତି –ଚାହୁଁଚାହୁଁବାହାଘରର ବର୍ଷେ ଚାଲିଗଲାଣି ଲାଗୁଚି କାଲିପୁଣି ଯେମିତି ।

 ବିବାହ ବାର୍ଷିକ ଅବସରରେ ସେ ସାଙ୍ଗସାଥୀ,ଶୁଭେଛୁ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଶଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

649 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର