Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ବିଲ୍ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଗୁପ୍ତ ସମ୍ପର୍କ: ନୂଆ ବହିରେ ଆସିଲା ତଥ୍ୟ, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ବିମାନରେ ବ୍ରିଟିଶ ସୋସିଆଲାଇଟ୍‌ଙ୍କ ସହ ଯୋଡିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

28/05/2020 at 6:25 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ, ୨୮|୦୫:  ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବିଲ୍ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କହ ସହ ଘିସଲାଇନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିବା ଏକ ବହିରେ ଦାବି ହୋଇଛି । ଜେଫରୀ ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ବହିରେ ଏହା କୁହାଯାଇଛି । ଏପରିକି ଏକ ଟ୍ରିପରେ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ବହିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ।  

ୟୁଏସର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବିଲ୍ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଓ ବ୍ରିଟେନର ଜଣେ ସୋସିଆଲାଇଟ୍ ବା ସଂଭ୍ରାନ୍ତ ମହିଳା ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସେହି ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଜେଫରୀଙ୍କ ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ଜେଫରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ବହିଟି ହେଲା ଏ କନଭେଣ୍ଟ୍ ଡେଥ୍, ଦି ମିଷ୍ଟେରିୟସ ଡିମାଇଜ୍ ଅଫ୍ ଜେଫରୀ ଏପଷ୍ଟେନ୍ । ଏନେଇ ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି । ତେବେ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଏହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ।

କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମିଛ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମିଛ ଥିଲା ଓ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବି ଏହା ମିଛ ହୋଇ ରହିବ । ଏଥିରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ ।

ତେବେ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସେ ଯେ, ସେମାନେ ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଯୋଗାଇଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଏକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଚାରୀରେ କ୍ଲିଣ୍ଟନ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ବାବଦରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ଏପରିକି ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ପଲେ ନାମକ ଜଣେ ୭୦ ବର୍ଷର ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ସେ ମଧ୍ୟ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କ ସହ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏପଷ୍ଟେନ୍ ଗତ ବର୍ଷ ନ୍ୟୁୟର୍କ ଜେଲରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ସେ ସେକ୍ସ୍ ରାକେଟରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । ୨୦୦୫ରେ ପୋଲିସକୁ ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଭିନ୍ନ ରାକେଟ୍ ବାବଦରେ ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଥିଲା । ୨୦୦୮ରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ସେ ୧୩ ମାସ ଜେଲଦଣ୍ଡ ଭୋଗିଥିଲେ ।

   Related Posts