Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିଲ୍ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଗୁପ୍ତ ସମ୍ପର୍କ: ନୂଆ ବହିରେ ଆସିଲା ତଥ୍ୟ, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ବିମାନରେ ବ୍ରିଟିଶ ସୋସିଆଲାଇଟ୍‌ଙ୍କ ସହ ଯୋଡିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

28/05/2020 at 6:25 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ, ୨୮|୦୫:  ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବିଲ୍ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କହ ସହ ଘିସଲାଇନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିବା ଏକ ବହିରେ ଦାବି ହୋଇଛି । ଜେଫରୀ ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ବହିରେ ଏହା କୁହାଯାଇଛି । ଏପରିକି ଏକ ଟ୍ରିପରେ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ବହିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ।  

ୟୁଏସର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବିଲ୍ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଓ ବ୍ରିଟେନର ଜଣେ ସୋସିଆଲାଇଟ୍ ବା ସଂଭ୍ରାନ୍ତ ମହିଳା ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସେହି ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଜେଫରୀଙ୍କ ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ଜେଫରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ବହିଟି ହେଲା ଏ କନଭେଣ୍ଟ୍ ଡେଥ୍, ଦି ମିଷ୍ଟେରିୟସ ଡିମାଇଜ୍ ଅଫ୍ ଜେଫରୀ ଏପଷ୍ଟେନ୍ । ଏନେଇ ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି । ତେବେ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଏହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ।

କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମିଛ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମିଛ ଥିଲା ଓ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବି ଏହା ମିଛ ହୋଇ ରହିବ । ଏଥିରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ ।

ତେବେ କ୍ଲିଣ୍ଟନ୍ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସେ ଯେ, ସେମାନେ ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଯୋଗାଇଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଏକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଚାରୀରେ କ୍ଲିଣ୍ଟନ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ବାବଦରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ଏପରିକି ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ପଲେ ନାମକ ଜଣେ ୭୦ ବର୍ଷର ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ସେ ମଧ୍ୟ କ୍ଲିଣ୍ଟନଙ୍କ ସହ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ୱେଲଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏପଷ୍ଟେନ୍ ଗତ ବର୍ଷ ନ୍ୟୁୟର୍କ ଜେଲରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ସେ ସେକ୍ସ୍ ରାକେଟରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । ୨୦୦୫ରେ ପୋଲିସକୁ ଏପଷ୍ଟେନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଭିନ୍ନ ରାକେଟ୍ ବାବଦରେ ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଥିଲା । ୨୦୦୮ରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ସେ ୧୩ ମାସ ଜେଲଦଣ୍ଡ ଭୋଗିଥିଲେ ।

   Related Posts