Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଜ୍ୱେଲରୀ ଦୋକାନରେ ଡକୈତୀ, ଦଶହରାରେ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣଳଙ୍କାର ଲୁଟିନେଲେ ବାଇକର

7/10/2019 at 7:52 PM

ଡୋରାଡୁନ: ମୋଟର ସାଇକେଲରେ ଆସିଥିବା ମୁଖାପିନ୍ଧା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣଳାଙ୍କର ଲୁଟିନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି। ଯିବା ବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ବି କାଢିନେଇଛନ୍ତି। ଡେରାଡୁନ ପ୍ରେମନଗରସ୍ଥିତ ଦେବ ଜ୍ୱେଲର୍ସରୁ ସୋମବାର ଏହି ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅପରାହ୍ଣ ପ୍ରାୟ ୩ଟାରୁ ୪ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏହି ଲୁଟପାଟ କରିଥିଲେ। ଦୋକାନରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣାଳଙ୍କାର କିଣାବିକା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ କ୍ରେତାଙ୍କ ଭଳି ଆସି ଦୋକାନରେ ଝାଡୁମାରି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ମୁଖାପିନ୍ଧି ଦୋକାନକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। କେହି କିଛି ଜାଣିବା ପୂର୍ବରୁ ସୋକେସ୍ ଓ ଆଲମିରାରେ ଡିସପ୍ଲେହେଉଥିବା ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣାଳଙ୍କାରକୁ ବ୍ୟାଗରେ ଭରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେମାନଙ୍କୁ କେହି ବାଧା ଦେବାକୁ ବି ଶାହସ କରିପାରିନଥିଲେ।

ଦୋକାନରୁ ସମସ୍ତ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣଳଙ୍କାର ଲୁଟ କରିବା ପରେ ଦ୍ରୁତଗାମୀ ସ୍ପିଡ ବାଇକ୍ କେଟିଏମରେ ବଶି ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ସମସ୍ତ ଘଟଣା ମାତ୍ର କିଛିମୂହୁର୍ତ୍ତମଧ୍ୟରେ ଘଟିଯାଇଥିଲେ ବି ମାଲିକ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଘଟଣାର ମୁକଦର୍ଶକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇ ପ୍ରେମ ନଗର ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ତେବେ ଦୋକାନର ସିସିଟିଭି ଡିଭିଆର ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ନେଇଯାଇଥିବାରୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଏବେ ପୋଲିସ ଲାଗି ଆହ୍ୱାନ ପାଲଟିଛି।

   Related Posts