Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଚଳନ୍ତା ବାଇକରେ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଝାମ୍ପିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ବାଘ : ଅଚାନକ ହେଲା ଏମିତି ଚମତ୍କାର

30/06/2019 at 5:38 PM

ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ୩୦/୬ : ବାଇକରେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ କର୍ଣ୍ଣାଟକ କେରଳ ସୀମା ଜଙ୍ଗଲ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ । ଠିକ ସେତେବେଳେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । ଯୁବକଙ୍କ ବାଇକ ପଛେ ପଛେ ଏକ ବାଘ ଗୋଡ଼ାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ବାଘ ତାଙ୍କ ପଛରେ ପଡିଥିବା ଦେଖି ଯୁବକ ବାଇକର ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପଛପଟେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ଘଟଣାକୁ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ରେକଡିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଉଭୟ ଜୀବନ ବଂଚିଗଲା । 

ଘଟଣା ଶନିବାର ଦିନ ଦିନ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା । କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଚାମରଜନଗର ଜିଲ୍ଲାର ଗୁଣ୍ଡଲପେଟରୁ ବାଇକରେ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ କେରଳ ଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ସେମାନେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ-କେରଳ ସୀମା ରାଜପଥରେ ଯାଉଥିଲେ ।  ଜଙ୍ଗଲ ରାସ୍ତା ଆସିବାରୁ ହଠାତ ଏକ ବାଘ ଯୁବକଙ୍କ ପଛରେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ବାଘକୁ ଦେଖି ଯୁବକ ବାଇକର ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବାଘ ବି ଛାଡିବା ଜନ୍ତୁ ନୁହେଁ ।

ବାଇକର ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼ିଯିବ ପରେ ବାଘ ରାସ୍ତା ପାରି କରି ଉଭୟ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରକୁ ହମଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯୁବକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା ସେ ବଂଚିଗଲେ । ଏହାପରେ ବାଘ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । 

ବାଘ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଚାଲିଯିବାରୁ ଦୁଇ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଆସ୍ବସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ବାଇକ ପଛପଟେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିଥିଲେ ଟେକି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । 

   Related Posts