Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ରଖେ ହରି ମାରେ କିଏ : ବସ୍ ଚକ ତଳେ ପଡି ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ

13/02/2020 at 2:58 PM

କୋଏମ୍ବାଟୁର ୧୩।୨: କଥାରେ ଅଛି ରଖେ ହରି ମାରେ କିଏ । ଯାହାର ଏକ ଜ୍ବଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ତାମିଲନାଡୁ କୋଏମ୍ବାଟୁରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଯେ କେହି ବି ଥରି ଉଠିବ । ଏଭଳି ଘଟଣା କେବଳ ଏକ ଚମତ୍କାର ହିଁ ହୋଇପାରେ । ଜଣେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ କିଭଳି ବସ୍ ଚକା ତଳେ ପଡି ମଧ୍ୟ ଜୀବିତ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ସବୁର ଦୃଶ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି ।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, କୋଏମ୍ବାଟୁର ଏକ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡିମଟର ଯିବାଆସିବା କରୁଛି । ହଠାତ୍ ଜଣେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ର ଚକା ତଳେ ପଡି ଯାଉଛନ୍ତି । ବାଇକ୍ ସହ ଚାଳକଙ୍କୁ କିଛି ଦୂର ଘୋଷାଡି ମଧ୍ୟ ନେଉଛି ବସ୍ । କିଛି ଦୂରରେ ବସ୍ ଟି ଅଟକୁଛି । ବସ୍ ରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଆସି ବସ୍ ଚକା ତଳରେ ପଶିଯାଇଥିବା ଚାଳକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଯାତ୍ରୀମାନେ ସେଠାରେ ବାଇକ୍ ଚାଳକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରୁଛନ୍ତି ।  ବାଇକ୍ ଚାଳକ ଜଣଙ୍କ ନିଶ୍ଚିତ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି ।  ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts