Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ଶୂନ୍‌ଶାନ୍ ରାସ୍ତା ଦେଖି ୩୦୦ ସ୍ପିଡ୍‌ରେ ବାଇକ୍ ଚଲାଉଥିଲେ ଯୁବକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ଗିରଫ

22/07/2020 at 12:05 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୨୨/୦୭ : କର୍ଣ୍ଣାଟକ ରାଜଧାନୀ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପୋଲିସ ଜଣେ ବାଇକର୍‌କୁ ଓଭର୍ ସ୍ପିଡ଼ରେ ବାଇକ୍ ଚଲାଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ଗିରଫ କରିଛି | ଯୁବକ ଜଣକ ସହରର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ସିଟି ଫ୍ଲାଏଓଭରରେ ନିଜର ସୁପର୍ ବାଇକ୍ Yamaha R1 ଘଣ୍ଟାପ୍ରତି ପାଖାପାଖି ୩୦୦ କିମି ସ୍ପିଡ଼ରେ ଚଲାଉଥିଲେ | ଯୁବକଙ୍କ ବାଇକ୍ ଚଳାଇବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ପଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପୋଲିସ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ ଯୁବକଙ୍କ ବାଇକକୁ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି | ଯୁବକ ଜଣକ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି ୨୯୯ କିମି ସ୍ପିଡ଼ରେ ବାଇକ୍ ଚଲାଉଥିବା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କେହି ଜଣେ ଯୁବକର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଓ ଭିଡିଓ ପୋଲିସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ଯୁବକକୁ ଟ୍ରେସ୍ କରି ଗିରଫ କରିଛି |

କରୋନା ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସହରରେ ଟ୍ରାଫିକ ନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ଶୂନଶାନ ରାସ୍ତାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ବାଇକର ଫୁଲ ସ୍ପିଡ଼ରେ ବାଇକ ଚଲାଉଛନ୍ତି | ଯୁବକ ଜଣକ ଏତେ ସ୍ପିଡ଼ରେ ବାଇକ ଚଲାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଦୂର ଯିବା ପରେ ଆଗରେ ଟ୍ରାଫିକ ଦେଖି ବାଇକ ସ୍ପିଡ଼ କମ କରିଦେଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ଖାଲି ରାସ୍ତା ଦେଖିବା ପରେ ପୁଣି ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବାଇକଟି ପୁରୁଣା ଜେନେରେସନ Yamaha R1 ଯେଉଁଥିରେ ଆଫ୍ଟରମାର୍କେଟ ପର୍ଟ୍ସ ଲଗାଯାଇଛି | ଏହିଭଳି ସୁପର ବାଇକ ନେଇ ସାଧାରଣ ରାସ୍ତାରେ ଏତେ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଚଲାଇବା ବୋକାମୀ ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ | ସେ ନିଜ ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇବା ଭଳି କାମ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି | 

   Related Posts