Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||

କାର୍ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, କାର୍ ଜାଳିଦଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତଲୋକ

15/01/2020 at 3:24 PM

ବଡବିଲ ୧୫।୧: କାର୍ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ କାର୍ ଜାଳିଦେଇଛନ୍ତି । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଚମ୍ପୁଆ ଥାନା ଶଙ୍କରପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ରାତିରେ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଘାଗରବେଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶଙ୍କରପୁର ଗାଁର ଚେମା ପାତ୍ର ନିଜ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ତଳବେଡା ସ୍ଥିତ ଶ୍ବଶୁର ଘରୁ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ତେବେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ବେଳେ ଚମ୍ପୁଆ ଶଙ୍କରପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଓଡି ୦୨ ଏଏସ୍ ୧୭୫୯ ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ କାର୍ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚେମା ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଚମ୍ପୁଆ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲେ ହେଁ ଚିକିତ୍ସାଧିକ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ସେପଟେ କାରଟି ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସି ଯାଇଥିବା ବେଳେ, କାରରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀ ଗାଡିକୁ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଆଜି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୮ଟା ବେଳେ, କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି କାରକୁ ଭଙ୍ଗାରୁଜ୍ଜା କରିବା ସହ ନିଆଁ ଲାଗାଇ ପୋଡି ଦେଇଥିଲେ । ସୂଚନା ପାଇ ଦମକଳ ଗାଡି ପହଁଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ବେଳକୁ ଗାଡିଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳିଯାଇଛି । ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ଛାନଭିନ୍ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts