Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଟ୍ ଦେଇଥିଲା ବିକାଶ ଦୁବେ, ଏନକାଉଣ୍ଟରରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା ବୁଲେଟ୍ ପ୍ରୁଫ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍

11/07/2020 at 11:30 AM

କାନପୁର, ୧୧|୦୭:   କାନପୁର ଶୁଟଆଉଟର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତଥା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧି ବିକାଶ ଦୁବେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି । ଏବେ ୟୁପି ପୋଲିସ ତାର ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ଲାଗିପଡିଛି । ବିକାଶକୁ ଉଜ୍ଜୟିନୀରେ ଶରଣ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁମାନେ ଏନକାଉଣ୍ଟର ପୂର୍ବରୁ ବିକାଶକୁ ଫେରାର ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସ୍କାନରରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ବିକାଶକୁ ଏସଟିଏଫ ପଚାରଉଚୁରା କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ବିକାଶ ଅନେକ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଶସ୍ତାରେ ଫ୍ଲାଟ୍ ଦେଇଥିଲା । ଏପରିକି କିଛି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମାସିକିଆ ବଟି ଦେଉଥିଲା । ଏହି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ସୂତ୍ରାନୁସାରେ, ଉଜ୍ଜୟିନୀର ଏକ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିକାଶକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ବିକାଶକୁ ଏକ ବୁଲେଟ୍ ପ୍ରୁଫ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ନୋଏଡା ମଧ୍ୟ ୩ ଥର ଯାଇଥିଲା । ଏନେଇ ଫରିଦାବାଦ କିମ୍ବା ୟୁପି ପୋଲିସ କିଛି ଜାଣିପାରି ନଥିଲା । ଜୁଲାଇ ୨ ପର ସେ କାନପୁରରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ରହିଥିଲା । ସେଠାରୁ ଏକ କାର୍‌ରେ ସେ ଫରିଦାବାଦ ଯାଇଥିଲା ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେ କୋର୍ଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରିଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ଓକିଲଙ୍କୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଏହାମଧ୍ୟରେ ସେ ନୋଏଡାରୁ ଫରିଦାବାଦ ଫେରି ଆସିଥିଲା । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

   Related Posts