Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ସପ୍ତାହେ ଧରି ବିକାଶ ଦୁବେକୁ ଖୋଜୁଥିଲା ପୋଲିସ, ଗିରଫଦାରୀର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲା

10/07/2020 at 7:53 AM

କାନପୁର, ୧୦|୦୭: କାନପୁର ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବିକାଶ ଦୁବେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି । ଉଜ୍ଜୟିନୀରୁ ତାକୁ ୟୁପି ଏସଟିଏଫ କାନପୁର ଆଣୁଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଏସଟିଏଫର ଗାଡି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବିକାଶ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲା । ଏପରିକି ପୋଲିସର ବନ୍ଧୁକ ଛଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ ଓ ବିକାଶ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା ଓ ବିକାଶ ନିହତ ହୋଇଥିଲା ।

ବିକାଶକୁ ପୋଲିସ ଗତ ୭ ଦିନ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ତାକୁ ଧରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ବିକାଶ ହଠାତ ଉଜ୍ଜୟିନୀ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଗିରଫଦାରିର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବିକାଶ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି ।

ଗୁରୁବାରଠାରୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଯାଏଁର ଘଟଣା

ବିକାଶକୁ ୟୁପି ପୋଲିସ ହରିୟାଣା ଓ ରାଜସ୍ଥାନରେ ଖୋଜୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଉଜ୍ଜୟିନୀକୁ ଖସି ଆସିଥିଲା । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ କିଛି ପୋଲିସ କର୍ମୀ ବିକାଶକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ ଓ ନିକଟସ୍ଥ ଥାନାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚିଥିଲା ।

ପୋଲିସ ମନ୍ଦିରରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ବିକାଶକୁ ଜେରା କରିଥିଲା । ତାକୁ ପରିଚୟ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଆଇଡି ନଦେଇ ଓଲଟା ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ତାକୁ ନେବା ବେଳେ ସେ ଜୋରରେ ପାଟିକରି କାନପୁରର ବିକାଶ ବୋଲି କହିଥିଲା ।

ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିକାଶକୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ୟୁପିକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ୟୁପି ଏସଟିଏଫର ଟିମ୍ ତାକୁ ଧରି କାନପୁର ଗସ୍ତ କରିଥିଲା ।

ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଏସଟିଏଫର କାର୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଖବର ଆସିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ବିକାଶ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ବେଳେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲା ।

   Related Posts