Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

‘ମୋ ସ୍ୱାମୀ ହେଲେ ବି ସାମ୍ନାରେ ପଡିଥିଲେ ମୁଁ ଗୁଳି କରି ଦେଇଥାନ୍ତି, ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା ବୋଲି ବଞ୍ଚି ଯାଉଥିଲା’- ବିକାଶ ଦୁବେ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଥିଲା ଏପରି

23/07/2020 at 9:27 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୩|୦୭:ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି । ବିକାଶର ମୃତ୍ୟୁକୁ ଅନେକ ଦିନ ବିତିଗଲାଣି । ଗୁରୁବାର ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବାବଦରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ ରିଚା ।

ରିଚା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଥିଲେ ଓ ଏକ ଟିଭି ତାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଲାଗିଥିଲା । ସେ ଟିଭିରୁ ହିଁ ବିକାଶର ଏନକାଉଣ୍ଟର ବାବଦରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ବିକାଶ ତାଙ୍କ ବଡ ଭାଇଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା । ୨୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଅନେକ ସମୟରେ ବିକାଶଙ୍କୁ ଲଢେଇ ଓ ଝଗଡା ନକରିବାକୁ କହୁଥିଲେ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶିଶୁଙ୍କୁ କେବଳ ସେ ଲାଳନପାଳନ କରୁଥିଲେ । ଅପରାଧ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା । ପିଲାଙ୍କୁ ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରଖୁଥିଲେ । ସେ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଗ୍ରାମକୁ ଯାଉଥିଲେ । କାରଣ ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲେ । ଅପରାଧର ଛାଇ ସେ ଶିଶୁଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବାକୁ ଦେଉନଥିଲେ । ତେବେ ବିକାଶ ପାଇଁ ଯେଉଁ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ପରିବାର ଛାରଖାର ହୋଇଯାଇଛି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ରିଚା ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ବିକାଶ ଯଦି ତାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଥାନ୍ତେ ତେବେ ସେ ନିଜେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରକୁ ଗୁଳି କରିଦେଇଥାନ୍ତେ । କାରଣ ୧୭ଟି ଘର ଭାଙ୍ଗିବା ଅପେକ୍ଷା ଗୋଟିଏ ଘର ଭାଙ୍ଗିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ବିକାଶର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ମିଛ କଥା । ଯଦି କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କା ଥାନ୍ତା ତେବେ ସେ ଛୋଟ ଘରେ ରହୁନଥାନ୍ତେ । ବିଦେଶରେ ରହୁଥାନ୍ତେ । ଏବେ ସେ ନିଜର ଦୁଃଖ ବୟାନ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । କେବଳ ଘର ଭିତରେ ହିଁ ରହୁଛନ୍ତି । ବିକାଶର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛି । ତେବେ ବିକାଶର କାହା ସହ କଣ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ସେ କିଛି ଜାଣିନଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts