Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ବୋଲେରୋ ସହ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଏହା ଥିଲା ନୃଶଂସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର କାରଣ

13/03/2020 at 2:48 PM

ବିକାନେର ୧୩।୩: ରାଜସ୍ଥାନର ବିକାନେର ଜିଲ୍ଲାର ନୋଖା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କାରରେ ଥିବା ୪ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଜାଳିଦେବା ମାମଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ଏହି ନୃଶଂସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ସୁରେଶ ବିଷ୍ଣୋଇ, ଜୋରଭପୁରା ନୋଖା, ଗୋବିନ୍ଦଦାନ ଚରଣ ବିକାସର, ରିଛପାଲ ବିଷ୍ଣୋଇ ଜସରାସର, ସୁଭାଷ ବିଷ୍ଣୋଇ କଦସୁ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା। ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି।

ବିକାନେର ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ପ୍ରଦୀପ ମୋହନ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୨୦ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ ତାରିଖ ଦିନ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୪ଟା ବେଳେ ନୋଖା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପଛ ଗଳିରେ ୪ଜଣ ଯୁବକ ଏକ ବୋଲେରୋରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ୪ଜଣଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଜାଳି ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣା ଘଟାଇବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣାରେ କାରରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାନ୍ତିଲାଲ ବୋଥ୍ରାଙ୍କୁର ନିଆଁ ଲାଗିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭଗବାନସାହ ମିଣାଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବରେ ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥି ସହ ମାମଲାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦେଖି ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ, ଅତିରିକ୍ତ ଅଧୀକ୍ଷକ ସୁଶୀଲ କୁମାରଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଥିଲେ। ଏହି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ କରି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ।

ବିକାନେର ଏସପି ପ୍ରଦୀପ ମୋହନ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୯ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରିଛପାଲ ଓରଫ ଫୌଜି ଏବଂ ସୁରେଶଙ୍କର ଅଭିଯୋଗକାରୀ ବିକାଶ ସେଓ୍ବଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଶାନ୍ତିଲାଲ ବୋଥ୍ରା, ପୃଥ୍ବୀ ସିଂହ ଓ ଅଜିତ ସିଂହଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଉପୁଜିଥିଲା । ଏହି ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଗୋଷ୍ଠୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲେ। ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ରିଛପାଲ ଓରଫ ଫୌଜି ଏବଂ ସୁରେଶ । ସେମାନେ ଘଟଣାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୁରେଶଙ୍କ ଘରେ ଘଟଣା ଘଟାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

   Related Posts