ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର କହିଲେ ବିଜୁ କ୍ରାନ୍ତି ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଦାମ ବାବୁ ତାଙ୍କୁ କେବେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି କି ସେ କାହା ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ନାହାଁନ୍ତି

1/12/2018 at 6:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧|୧୨: ବିଜୟ, ଦିଲ୍ଲୀପ ଏପିସୋଡରେ ଦାମ ଟ୍ବିଷ୍ଟ୍ । ଏହି ଦୁଇ ନେତା ଗତକାଲି ବିଜେପିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ବେଳେ କୁଆଡ଼େ ଯିବେ ତାକୁ ନେଇ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ୍ । ଇସ୍ତଫା ପୂର୍ବରୁ ଦାମ ବାବୁ କୁଆଡ଼େ ଏମାନଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ମେସେଜ ପଠାଇ ତାଙ୍କ ବିଜୁ ସମତାକ୍ରାନ୍ତି ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଜୟ କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ବିଜେଡି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ଦିଲ୍ଲୀପ ଏବଂ ବିଜୟ ଶଙ୍ଖ ଧରିବା ନେଇ ଟୁପୁରୁ ଟାପୁରୁ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ନବୀନଙ୍କ କୋର୍ଟକୁ ବଲ୍ ଫିଙ୍ଗିଛନ୍ତି ବିଜେଡି ନେତାଏ । ସେପଟେ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ପୂରଣ ପାଇଁ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ଲାଇନଅପ କରିଛି ବିଜେପି ।

କୁଆଡ଼େ ଯିବେ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଓ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟ ? ଏହି ଦୁଇ ନେତାଙ୍କ ପଲିଟିକାଲ୍ ମୁଭମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଳେ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ନୂଆ କଥା । ବିଜୁ ସମତାକ୍ରାନ୍ତି ଦଳ ଗଢ଼ିଥିବା ଦାମୋଦର ରାଉତ ଏହି ଦୁଇ ନେତାଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରିଛନ୍ତି । ଦାମଙ୍କ କହିବା କଥା, ବିଜେଡି ଏମାନଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରି ବାହାର କରିଥିଲା । ତେଣୁ ଏମାନେ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେବା ଉଚିତ ହେବନି । ପୁଣି ଏମାନେ ସ୍ବାଭିମାନୀ ନେତା, ପଦ ଲୋଭରେ ବିଜେଡିରେ ମିଶିବା ଠିକ ହେବନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦାମ ବାବୁ ଏମିତି ଗୁଗଲୀ ଫିଙ୍ଗି ବିଜୟ ଓ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ପାଚେରୀ ଛିଡ଼ା କରାଇଛନ୍ତି ଦାମ ବାବୁ । ବିଜୟ କିନ୍ତୁ କହୁଛନ୍ତି, କେହି ତାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି କିମ୍ବା ସେ କାହା ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ନାହାନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟ ବିଦେଶରୁ ଫେରିଲେ ଚିତ୍ର ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ।

ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟ ବିଜେଡିରେ ମିଶିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । ଯେତେ ଦୂର ଆଶା ଏହି ମାସରେ ମାନେ ଶଙ୍ଖ ଧରିପାରନ୍ତି । ବିଜେଡି ନେତାଏ କିନ୍ତୁ ଏ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନବୀନଙ୍କ କୋର୍ଟକୁ ବଲ୍ ଫିଙ୍ଗିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ବିଜେପି କହୁଛି, ଦିଲ୍ଲୀପ ବିଜୟଙ୍କ ଯିବା ଦଳ ପାଇଁ ସ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ଲସ୍ । ତେବେ ଏମାନଙ୍କ ବଦଳରେ ବିଜେପି, ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ତାଙ୍କୁ ଦଳରେ ମିଶାଇ, ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ପୂରଣ ଯୋଜନାରେ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ଯେତେଦୂର ଆଶା ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖ, ପାଞ୍ଚ ରାଜ୍ୟ ବିଧାନସଭା ଫଳାଫଳ ପରେ ବିଜେପି ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କୁ କୋଳେଇପାରେ । ସେହିଭଳି ଡିସେମ୍ବର ୨୬ ବିଜେଡି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ବିଜୟ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀପ ଶଙ୍ଖ ଧରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ।

   Related Posts