Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ଇଂରାଜୀ ପଢ଼ାଉଥିବା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ: ଅମିତାଭ କଲେ ପ୍ରଶଂସା

14/01/2019 at 3:27 PM

ପାଟଣା ୧୪/୧ : ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ନୂଆ ଭାଷା ଶିକ୍ଷା ଦେବା କମ କଷ୍ଟ ନୁହେଁ | ମାତୃଭାଷାଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଭାଷା ଶିଖାଇବା ନିଶ୍ଚୟ କାଠିକର ପାଠ | ତେବେ ଏହି ଅସୁବିଧାକୁ  ଦୂର କରି ସହଜ ଉପାୟରେ ପଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ବିହାରର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ଇଂରାଜୀ ପଢ଼ାଉଛନ୍ତି | ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଏହି ଗୀତ ଗାଇ ପଢ଼ାଇବା ଶୈଳୀ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ବର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସ୍ୱରବର୍ଣ୍ଣର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ଶିଖାଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ପ୍ରଥମେ କବି କୁମାର ବିଶ୍ୱାସ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | କବି କୁମାର ଭିଡିଓରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶଶୀ ଥରୁରଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | କୁମାର ବିଶ୍ୱାସଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଲା | ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ କେଉଁ ସ୍କୁଲର ଏବଂ ପିଲାଙ୍କୁ ସରଳ ଉପାୟରେ ପଠାଉଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ କିଏ ତାହା ଏବେ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

   Related Posts