Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ନାବାଳିକାକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ : ୪ଦିନ ପରେ ଚାଲିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେଲେ ପୀଡିତା, ପୋଲିସରେ ମାମଲା

25/02/2020 at 12:20 PM

ମହାରାଜଗଞ୍ଜ ୨୫।୦୨: ଦେଶରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ ବହୁ କଡା ଆଇନ ରହିଛି । ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ କଡା ଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଦେଶରେ ଥମୁନାହିଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାର  ରାଜ୍ୟ କୋଠିଭାର ଥାନା ସିସଭା ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ । ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ଗତ ୨୦ ତାରିଖ ଦିନ ସିସଭା ବଜାର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଗାଁକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଜଣେ ୧୭ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକା ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଷ୍ଟେସନରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ତିନିଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ । ନାବାଳିକାକୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କଥା କହି ନିଜ ଜାଲରେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଯୁବତୀ ଚା ପିଇବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏବଂ ଚାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ନିଶା ବଟିକା ଦେଇଥିବାର ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଅଜଣା ଥିଲେ । ତେବେ ଦେଇଥିବା ଚା’କୁ ଯୁବତୀଜଣଙ୍କ ପିଇଦେଇଥିଲେ । ଚା’ ପିଇବା ମାତ୍ର ନାବାଳିକା ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ନାବାଳିକା ବେହୋସ ହେବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଯୁବକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟେକିନେଇଯାଇଥିଲେ । ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଶୁନ୍‌ଶାନ୍‌ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ପୀଡିତା ବହୋସ ହୋଇଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଘଟଣାର କିଛି ଦିନ ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ହୋସ୍‌ ଆସିଥିଲେ । ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ପୀଡିତାଜଣଙ୍କ କୌଶଳ କ୍ରମେ ନିଜ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏବଂ ସମସ୍ତ ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକ ନିଜ ଝିଅ ଠାରୁ ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ପିତା କୋଠିଭରା ଥାନାରେ ତିନି ଜଣ ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆଧାରରେ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚାରଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି । ଫେରାର ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରିଛି ।

   Related Posts