Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୩୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

କ୍ଷଣିକେ ବଦଳୁଛି ଭୋଟ୍‌ ଗଣିତ: ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ରେ ଲଣ୍ଠନ ଜଳିବା ଦାବି ଫିକା, ଜେଡିୟୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସାମ୍ନାରେ ଜମିଲାଣି ଭିଡ଼

10/11/2020 at 3:38 PM

ପାଟନା ୧୦/୧୧: ଆଜି ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନିର୍ବାଚନ ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରିବା ପାଇଁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ବିହାରରେ ସରକାର କିଏ କରିବ ସେନେଇ ଆଜି ହିଁ ଜଣାପଡ଼ିବ। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଏନଡିଏ ଓ ମହାମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଚାଲିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଅନକେ ସିଟ୍‌ରେ ବହୁ କମ୍ ବ୍ୟବଧାନ ରହୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ମହାମେଣ୍ଟ ସରକାର କରିବା ନେଇ ଆରଜେଡି ନେତା ଉତ୍ସାହିତ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ବିହାରରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ ସରିଥିବା ବେ​‌ଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୪୩ ସିଟ୍‌ ପାଇଁ ଭୋଟ କଣତି ଜାରି ରହିଛି। ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ବିହାରରେ ପୁରି ନୀତିଶ ସରକାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ଏନଡିଏ ୧୨୯ ସିଟ୍‌ରେ ଆଗୁଆ ଚାଲିଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ଆରଜେଡି ୯୯ ସିଟ୍‌ରେ ଆଗୁଆ ଚାଲିଛି।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଚିତ୍ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଥିଲା। ତେବେ ଗଣିତ ଓଲଟିବା ପୂର୍ବରୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଣ୍ଠନ ଜଳିବା ନେଇ ଦାବି କରୁଥିବା ଆରଜେଡି ନେତାଙ୍କ ମହଲରେ ଚିନ୍ତା ଖେଳିଯାଇଥିବା ବେଳେ ଜେଡିୟୁ ନେତାଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିବାରେ ଲାଗିଛି। ଜେଡିୟୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ସମର୍ଥକ ଢ଼ୋଲ ବଜାଉଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

   Related Posts