Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ଶାରଜାହରେ ଯଶସ୍ୱୀଙ୍କ ଦମଦାର୍ ଛକା, ଷ୍ଟାଡିୟମ ବାହାରେ ପଡିଲା ବଲ୍

10/10/2020 at 4:05 PM

ଦୁବାଇ,୧୦୧୦ଶୁକ୍ରବାର ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମୁକାବିଲାରେ ରାଜସ୍ଥାନ ୪୬ ରନରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ରାଜସ୍ଥାନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଯଶସ୍ୱୀ ଜୟଶ୍ୱାଲ ଏପରି ଏକ ଛକା ଲଗାଇଥିଲେ, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲା ।

ଯଶସ୍ୱୀ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବୋଲର ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନ୍ସଙ୍କ ୧୧ତମ ଓଭରର ପ୍ରଥମ ବଲରେ ଏକ ବଡ ସଟ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହି ସଟ୍ ଏକ ବିଶାଳ ଛକା ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ବଲ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମର ଛାତକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲା ।

ଏହି ବିଶାଳ ଛକା ଦେଖି ନିଜେ ମାର୍କସ୍ ଷ୍ଟୋଇନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଯଶସ୍ୱୀ ଦଳକୁ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ କରିପାରି ନଥିଲେ । ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ୩୪ ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଦିଲ୍ଲୀ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ୧୮୫ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପିଛା କରୁଥିବା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୧୩୮ ରନରେ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ରାଜସ୍ଥାନ ପାଇଁ ରାହୁଲ ତେଓ୍ୱାତିଆ ସର୍ବାଧିକ ୩୮ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ୪୬ ରନରେ ମାତ୍ ଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ପରାଜୟ ପରେ ରାଜସ୍ଥାନ ଲଗାତର ଭାବେ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଛି । ଦଳ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଛି ।

   Related Posts