Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ସେହନାଜ୍‌ ଗିଲ୍‌ଙ୍କ ବାପା ଫେରାର, ୨୦ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ରହିଛି ମାମଲା

22/05/2020 at 10:33 AM

ଅମୃତସର ୨୨।୦୫: ପ୍ରଖ୍ୟାତ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟିକା ତଥା ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ୧୩ ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ସେହନାଜ୍‌ ଗିଲ୍‌ଙ୍କ ପିତା ସନ୍ତୋକ ସିଂହ ସୁଖଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ପଞ୍ଜାବର ଜଣେ ୪୦ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କୁ ସେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ଅମୃତସରର ବିସ୍‌ ସିଟିଠାରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏକୁଟିଆ ପାଇ ସନ୍ତୋକ ସିଂହ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବୟସ ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ । ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ ବୋଲି ଆଉ କେତେକ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପଞ୍ଜାବ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳା ମେ ୧୪ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ସନ୍ତୋକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସନ୍ତୋକଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ବାଟରେ ସନ୍ତୋକ ତାଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କାର୍‌ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବଳତ୍କାର କରିଥିଲେ । ଜଳନ୍ଧରରେ ରହୁଥିବା ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ମେ ୧୯ ତାରିଖରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସନ୍ତୋକ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବାରୁ ସେ ତୁରନ୍ତ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ସାହସ କରି ନ ଥିବା ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ।

ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ହରପ୍ରୀତ କୌର କହିଛନ୍ତି, ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଆମେ ସନ୍ତୋକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ସେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସେହନାଜ୍‌ ଏ ବିଷୟରେ ଆଦୌ ଜାଣି ନ ଥିବା ଦର୍ଶାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସେହବାଜ୍‌ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଛ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ଏଭଳି ଭିତ୍ତିହୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ଆମେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମର୍ମାହତ । ଘଟଣା ଯେଉଁଠି ଘଟିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି, ସେଠାରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଯାଇଛି । ତାହାକୁ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ସବୁ ସତ ଜଣାପଡ଼ିଯିବ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗକାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆମେ ଜାଣିନାହୁଁ । କାରଣ ସେହନାଜ୍‌ ଓ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ପଳାଇ ଆସିଛୁ । ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଆମେ ଏଠାରେ ରହୁଛୁ । ଆମ ପିତା କୌଣସି ଭୁଲ କରିନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି ସେହବାଜ୍‌ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts