Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଲୁଚି ଲୁଚି ନିର୍ବନ୍ଧ କଲେ ସ୍ୱପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ : ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କରିବେ ବିବାହ, ଜାଣନ୍ତି କିଏ ସେ ବର?

16/03/2020 at 12:38 PM

ହରିୟାଣା ୧୬/୦୩ : ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ ହରିୟାଣାର ଷ୍ଟାର ଡ୍ୟାନ୍ସର ସ୍ୱପ୍ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିଛି | ସ୍ୱପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ଜଣେ ଭଲ ସିଙ୍ଗର ଏବଂ ଡ୍ୟାନ୍ସର | ସ୍ୱପ୍ନା ବହୁତ ଜଲଦି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସ୍ୱପ୍ନା କାହାକୁ ନିଜ ହୃଦୟ ଦେଇଦେଇଛନ୍ତି, କାହା ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ୱପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ହରିୟାଣାର ବୀର ସାହୁ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ | ବୀର ଗୀତ ଗାଇବା ସହ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଅନେକ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ଉଭୟ ସ୍ୱପ୍ନା ଓ ବୀରଙ୍କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି | ଉଭୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି | 

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଚାନେଲରେ ସ୍ୱପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବୀରଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ବୀରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତକାର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ବଖାଣିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ବୀର ବହୁତ ଭଲ ମଣିଷ | ୨୦୧୫-୧୬ ମସିହାରେ ଏକ ଆୱାର୍ଡ ଶୋରେ ବୀରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଦ୍ୱିତୀୟଥର ମଧ୍ୟ ଏକ ଆୱାର୍ଡ ଶୋରେ ବୀରଙ୍କ ସହ ସ୍ୱପ୍ନାଙ୍କସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ସହ ଭାବଭାବେ କଥାବାର୍ତା ହୋଇପାରିନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତୃତୀୟ ଦେଖାରେ କଥାବାର୍ତା ହୋଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଉଭୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା | ସ୍ୱପ୍ନା ଓ ବୀରଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇସାରିଛି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱପ୍ନା ନିଜ ନିର୍ବନ୍ଧକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି | ସ୍ୱପ୍ନାଙ୍କ ବାହାଘର ଚର୍ଚ୍ଚା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି |

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବୀର କହିଥିଲେ ଯେ, ସ୍ୱପ୍ନା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ସ୍ବପ୍ନ ହୋଇନାହାନ୍ତି | ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକ ସ୍ୱପ୍ନାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହିତ | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱପ୍ନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ବିବାହକୁ ନେଇ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି |

   Related Posts