Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନଭେମ୍ୱରରେ ବସିବ ବୈଠକ : ପାକିସ୍ତାନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କଲା ଭାରତ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୩ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ସଂରକ୍ଷଣ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପରେ ଗଦାଗଦା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ରବିବାର ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି
  • ||

ବିଗ୍‌ବସ୍‌-୧୫କୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କଲେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ : କହିଲେ ‘ମୋ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ କରାଯାଉଛି’…

3/10/2021 at 8:18 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୧୦: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। ପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ସବୁଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ରିୟା ପୁଣି ସାଧାରଣ ଜୀବନକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି | ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାମ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ -୧୫’ ରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଥିଲା। ଏବଂ ସେ ସେହି ଷ୍ଟୁଡିଓକୁ ଯାଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଶୋ’ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତେଜଶ୍ବୀ ପ୍ରକାଶ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ପରେ ଏହି ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଦେଖି ଅଧିକ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟା ଏକ ପୋଷ୍ଟ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏହି ଗୁଜବକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ରିୟା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ। ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୋ ବିଷୟରେ ଏଭଳି ଗୁଜବ କରାଯାଉଛି, ଯେ ମୁଁ ଟିଭି ଶୋ’ ବିଗ୍ ବସ୍’ରେ ଭାଗ ନେଉଛି। ଏହା କେବଳ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଯେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ। ମୁଁ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ର ଅଂଶ କରୁ ନାହିଁ ।  ‘

livehindustan

ତେବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରିୟାଙ୍କ ନାମ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯାଉଥିଲା । ହେଲେ ଏହି ଗୁଜବଗୁଡ଼ିକ ସେତେବେଳେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଷ୍ଟୁଡିଓକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଗଲା ଯେଉଁଠାରେ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଆସିଥିଲେ । ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ସପ୍ତାହକୁ ୩୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରିୟା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ଏହି ସବୁ ଗୁଜବକୁ ସମାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପଟେ ବିଗ୍ ବସ୍-୧୫’ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଶୋ’ର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜୟ ଭାନୁଶାଲି, କରଣ କୁନ୍ଦ୍ରା, ତେଜସ୍ୱୀ ପ୍ରକାଶ, ଡୋନାଲ ବିଷ୍ଠ, ବିଶାଲ କୋଟିୟାନ୍, ସିମ୍ବା ନାଗପାଲ, ଇଶାନ ସେହଗଲ, ଆକାସା ସିଂ, ଆଫସାନା ଖାନ, ଅସୀମ ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ଉମର ରିଆଜ, ଶମିତା ସେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ପ୍ରତୀକ ସହଜପାଲ  ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts