Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୩୦୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୫ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ କରାଯାଉଛି ସାନିଟାଇଜ୍
  • ||
  • ବ୍ରିଜରେ ଝୁଲିଛି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ଭିତରକନିକା, କୁମ୍ଭୀର ଗଣନା ପାଇଁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖଠାରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||

ହିମାଂଶୀଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ କଲେ ଅସିମ୍ : ଉଭୟଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

28/01/2020 at 4:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୧: ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩’ ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅସିମ୍ ରିୟାଜ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହିମାଂଶୀ ଖୁରାନାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି,ଏହା ବିଷୟରେ  ଶୋ ରେ ରହିବା ସମୟରେ ଅସୀମ କହି ସାରିଥିଲେ। ହିମାଂଶୀ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ମନ କଥା କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ହିମାଂଶୀ ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କେବଳ ସାଙ୍ଗ କାରଣ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ। କିନ୍ତୁ ଅସୀମଙ୍କୁ ଏହି କଥାରେ କୌଣସି ଫରକ ପଡ଼ିନଥିଲା। ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ହିମାଂଶୀ ନିଜ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ଅସୀମ ରିୟାଜଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ଗତ ସପ୍ତାହ ଶୋରେ ଯେତେବେଳେ ଶେଫାଳି ଜରିଓ୍ବାଲାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପରାଗ ତ୍ୟାଗୀ ଆସିଥିଲେ ସେ ଅସୀମଙ୍କୁ ହିମାଂଶୀଙ୍କ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ହିମାଂଶୀ ତାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ଏହା ଜାଣି ଅସୀମ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ହିମାଂଶୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅସୀମ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବେ। ଉଭୟଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସିଯାଇଛି ଏବଂ ଯେଉଁଥିରେ ଅସୀମ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ହିମାଂଶୀଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ କରୁଛନ୍ତି।

କଲର୍ସ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ହିମାଂଶୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଆସୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ହିମାଂଶୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଅସିମ୍ ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି। ଅସିମ୍ ହିମାଂଶୀଙ୍କୁ ଲଗାତାର କିସ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଅସିମ୍ ଘରଲୋକଙ୍କ ସାମନାରେ ଆଣ୍ଠୁରେ ବସି ହିମାଂଶୀଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts