Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ପରସ୍ପର ସହ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ବିଗ୍‌ବସ୍-୧୨ର ଏହି ୨ ପ୍ରତିଯୋଗୀ

5/04/2019 at 1:13 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୫|୪: କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ରିୟାଲିଟି ସୋ ବିଗବସ ସିଜନ-୧୨ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିବା ରଶ୍ମୀ ବାନିକ୍‌ ଓ ଶିବାଶିଷ୍‌ ମିଶ୍ର ଏବେ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟ କରୁଥିବା ବିଷୟରେ ଏବେ ଜୋରସୋର ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଏହା ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ।
ରଶ୍ମୀ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ବିଗବସରୁ ବାହାରିଯାଇଥିଲେ। ଶିବାଶିଷ୍‌ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏଁ ରହି ଶେଷ ସମୟରେ ଏଲିମିନେଟ ହୋଇଥିଲେ। ଶିବାଶିଷ୍‌ଙ୍କୁ ଏବେ ୨୬ ବର୍ଷ । ସେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରଶ୍ମୀଙ୍କ ସହ ସେଲ୍‌ଫି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ରଶ୍ମୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଇଣଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଏହି ଫଟୋଟିକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।
କିଛି ଦିନ ତଳେ ରଶ୍ମୀ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ” କିଛି କାରଣ ନଥାଇ ହସିବା ସେ ତାଙ୍କଠୁ ଶିଖିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟି କରିବା ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଦୁନିଆରେ ଅନେକ କଥାର ଭିତରକୁ ନଯାଇ ବାହାରୁ ଦେଖି ଲୋକେ ମତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ। ଆଉ ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ ବଞ୍ଚୁଛନ୍ତି। ମଣିଷକୁ ସେହି ସବୁ କାମ କରିବା ଉଚିତ୍‌ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ଖୁସୀ ପାଇପାରିବା। ସେ ଶିବାଶିଷ୍‌ଙ୍କ ସହ ସବୁବେଳେ ରହିବେ ବୋଲି ଲେଖିଥିଲେ।
କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ, ଏହା ସହ ଲଭ୍‌ ୟୁ ଶିବାଶିଷ୍‌” ଲେଖି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ରଶ୍ମୀ । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ରହୁଛନ୍ତି ରଶ୍ମୀ । ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କର କିଛି ନା କିଛି ଫଟୋ ସେଆର କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଇଣଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts