Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ଏଲ୍‌ଆଇସି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର ! ୩୦ ନଭେମ୍ବରରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ପଲିସି

17/11/2019 at 4:19 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୭/୧୧: ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ବା ଏଲଆଇସିର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ  ବଡ ଖବର । ଚଳିତ ନଭେମ୍ବର ମାସ ୩୦ ତାରିଖରୁ ଏଲ୍ଆ‌ଇସିର ଦୁଇ ଡର୍ଜନରୁ ଅଧିକ ପଲିସି ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ । ଇନ୍‌ସୁରାନ୍ସ ରେଗୁଲେଟୋରି ଆଣ୍ଡ୍‌ ଡେଭଲପ୍‌ମେଣ୍ଟ ଅଥରିଟି(ଆଇଆରଡିଏ)ର ଲାଇଫ୍‌ ଇନ୍‌ସୁରାନ୍ସ ପ୍ରଡକ୍ଟରେ ନୂଆ ଗାଇଡ଼୍‌ଲାଇନ୍ସ ଅଧିନରେ ଆସୁଥିବା ଏଲଆଇସି ନିଜର ପୁରୁଣା ପଲିସି ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏପରି କି ପୁରୁଣା ପଲିସି ହୋଲଡ୍‌ର୍ସ ପାଉଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଲାଭରେ ବିଶେଷ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ନାହିଁ ।

ଏଆଇସିର ଜୀବନ ଆନନ୍ଦ ପଲିସି, ଜୀବନ ଉମଙ୍ଗ, ଜୀବନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଓ ଜୀବନ ଲାଭ ଭଳି ବେଷ୍ଟ ପଲିସି ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ। ଏହି ପଲିସ ବନ୍ଦ ହେବା ସହ ଗ୍ରାହକ ଏହାଠୁ ଅଧିକ ଫାଇଦା ଦେବା ଭଳି ବିକଳ୍ପ  ପଲିସି ମିଳିବ ।

ଡିସେମ୍ବର ଏକ ତାରିଖରୁ ଆସିବ ନୂଆ ପଲିସି –  ଆଇଆର୍‌ଡିଏ ଲାଇଫ୍‌ ଇନ୍‌ସୁରାନ୍ସ ପାଇଁ ନୂଆ ନିୟମାବଳୀ ପ୍ରଣୟନ କରିବା ପାଇ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନ ଏବଂ  ଆଇଆର୍‌ଡିଏର ନିୟମାବଳୀ  ଅନୁସାରେ ଏଲ୍‌ଆଇସି  ରିଲଞ୍ଚ କରିପାରେ । ରିଭ୍ୟୁ ଓ ରିଲଞ୍ଚ କରାଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ  ପଲିସି ଅଧିକ ପ୍ରିମିୟମ ସହ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇ ପାରେ ।  ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ସେମାନେ ଅଧିକ ଭଲ ପଲିସିର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ ବୋଲି ଏଲ୍‌ଆଇସି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

   Related Posts