Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଶାହିନ ବାଗ ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ଫିଟୁଛି ଗୁମର, ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରାରୁ ମିଳିଲା ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ

4/02/2020 at 9:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪।୨: ଶାହିନବାଗ୍ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ କପିଲ ଗୁର୍ଜରକୁ ପୋଲିସ ଅପରାଧ ଶାଖା ପଚରା ଉଚରା କରିଛି। ଏହି ପଚରା ଉଚରା ବେଳେ ପୋଲିସ କପିଲର ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଘାଣ୍ଟି ଥିବା ବେଳେ ସେ ଆମଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ୨୦୧୯ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ କପିଲଙ୍କ ପିତା ଗଜେ ସିଂହ ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟର ଅନେକ ଫଟୋ ଏବେ ତା ଫୋନରୁ ମିଳିଛି।

ଶାହିନବାଗ୍ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପରେ ଆପ୍ ନେତା ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରୀୱାଲ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ରାଜଧାନୀରେ ଏ ସବୁ କ’ଣ ହେଉଛି  ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ କପିଲ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ସହ ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ନାରା ଦେଇ ଏବେ କେବଳ ହିନ୍ଦୁଙ୍କର ଚଳିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଘଟଣା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ କେଜ୍ରିୱାଲ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଅମିତଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକରଣରେ ନିଜେ ଘେରିଯାଇଛନ୍ତି।

ଫେବୃଆରୀ ୮ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଘଟଣା ରାଜନୀତକୁ ଉଷ୍ମ କରିଛି। ପୋଲିସ କପିଲର ଫୋନକୁ ଜବତ କରିଥିବା ବେଳେ ସେଥିରେ ସେ ଆପ୍‌ରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବା ବେଳେର ଅନେକ ଫଟୋ ରହିଛି। କପିଲ ମଧ୍ୟ ଆମ ଆଦମୀର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ଥିବା ପୋଲିସରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି। ଏଣୁ ଶାହିନବାଗକୁ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରାଜନୀତି ଏବେ କେଉଁ ସ୍ତରକୁ ଯାଇଛି ତାହା ଲୋକେ ଜାଣିଯାଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ଶାସକ ଆମ ଆଦମୀକୁ ଘେରିପାରେ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଗଲାଣି।

   Related Posts