Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଓ ସହଯୋଗୀ କରିଛନ୍ତି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ !୨ବର୍ଷ ପରେ ମୁହିଁ ଖୋଲିଲେ ବିଧବା ମହିଳା

11/02/2020 at 12:21 PM

ଭଦୋହୀ ୧୧।୦୨: ଅଡୁଆରେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ । ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ୬ଜଣ ଲୋକ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଏକ ହୋଟେଲରେ ବିଧାୟକ ଓ ପରିବାରର ଛଅ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଜିଲ୍ଲା ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନିକଟରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ସେପଟେ ଏହା ରାଜନୈତିକ ଶତ୍ରୁତାକୁ ରଖି ଏପରି କରାଯାଇଥିବା ବିଧାୟକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ନିର୍ବାଚନ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଭଦୋହୀର ଏକ ହୋଟେଲରେ  ବିଧାୟକ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ରବିନ୍ଦ୍ରନାଥ ତ୍ରୀପାଠୀ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ପୋଲିସ ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ବାରାଣାସୀର ବାସିନ୍ଦା ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୧୪ରେ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଭେଟ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରା ସନ୍ଦୀପ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ସହ ମହିଳାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ସ୍ଥାପନ ହୋଇଥିଲା । ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଆଦାନପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏବଂ  ଦୁହେଁ ଫୋନଯୋଗେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । କିଛିଦିନ ପରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତାବ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

୨୦୧୭ରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରା ମୁମ୍ବାଇରୁ ଭଦୋହୀ ଫେରିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ବାରଣାସୀରୁ ଭଦୋହୀ ଶହର ଡାକିଥିଲେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରା ।  ଗୋଟିଏ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ଏକ ହୋଟେଲରେ ରଖିଥିଲା । ତେବେ  ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ବିଧାୟକ ରବିନ୍ଦ୍ରନାଥ ତ୍ରୀପାଠି ହୋଟେଲ ଯିବାଆସିବା କରୁଥାନ୍ତି  । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗନୁସାରେ ହଠାତ୍‌ ଗୋଟେ ଦିନ  ବିଧାୟକ ହୋଟେଲକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ବିଧାୟକଙ୍କ ପରେ ପରିବାରର ଲୋକ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଦିନରେ ଆସି ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି ।

 ଘଟଣାସମ୍ପର୍କ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯେତେବେଳେ  ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁତୁରା ଚୁପ୍‌ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଏବଂ ଏହା ମୋ ପରିବାର କଥା ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତୁମେ ଚୁପ୍‌ ରୁହ, ମୁଁ ତୁମକୁ ବିବାହ କରିବି ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରା ମହିଳାଙ୍କ ଆଶ୍ବସନା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଗତ ରବିବାର ଦିନ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯେତେବେଳେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରାକୁ ବିବାହ କଥା କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିବାହର କଥା ଶୁଣି ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁତୁରା ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଶେଷରେ  ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଭଦୋହୀ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ , ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଉଚ୍ଚପଦାଧିକାରୀ  ଦ୍ବାରା କରାଯିବ । ତଦନ୍ତ ପରେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ତା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ । ଅଭିଯୋଗରେ ଥିବା ସଂପୃକ୍ତ ହୋଟେଲ ଯାଇ ଛାନ୍‌ଭିନ୍ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ ଯୋଗ କଥାବାର୍ତ୍ତ ହୋଇଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ରାଜନୈତିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts