Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଥାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖି ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗରମ, ଅଦ୍ଭୁତ ଖିଆଲର ଡାକ୍ତରାଣୀ ଏବେ ବିବାହ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବେଦମ

5/02/2020 at 4:02 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୦୫।୦୨: ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ କାଠଗଡାରେ ବାହାଘର । ଡାକ୍ତର ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଇଞ୍ଜିନିୟର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଏବଂ ଆଡାଲ୍ଡ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ କହିଲେ । ଆଉ ସ୍ବାମୀ ଯେତେବେଳେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।  କାରଣ ଆଡଲ୍ଡ ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲେ । ଏଥିଯୋଗୁଁ ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ବସିଥିବା ବେଳେ, ସମ୍ପର୍କର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ । ବିବାହିତା ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିନସ୍ଥ ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ର ‘ପରିହାର’ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରି ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ବିଚ୍ଛେଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ଲାଗି ନିବେଦନ କରିବାପରେ ଘଟଣାଟି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

କୋଲକାତାରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା ପେଷାରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର । ୨୦୧୮ରେ ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା  ଏବଂ  ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ପତି ଓ ପତ୍ନୀ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ରହୁଥିଲେ । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପୁରୁଷ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ରଖିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ପତିଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସନା ଦେଇଥିଲା । ବିବାହ ପରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲିଳ ତଥା ଯୌନ ଉଦ୍ଦିପକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ସ୍ତ୍ରୀ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଅଶ୍ଲୀଳ ଓ୍ବେବସାଇଟରେ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ ଯାହା ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ତଳୁ ମାଟି ଖସିପଡିଲା । ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଭିଡିଓ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିଥିଲା । ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ସହ  ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ବେଳର ଭିଡିଓ । ଏବଂ ଏଥିଲାଗି ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ କରୁଛି ।  କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଉତ୍ତରରେ ସ୍ବାମୀ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିଥିଲେ ।  ପରପୁରୁଷ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ରଖିବା ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ମାଗିଛନ୍ତି ସ୍ବାମୀ ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ବୋଲି ସେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେହି ସବୁ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯିବ , ତାହା ସେ ଆଶା କରିନଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ସ୍ବାମୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନ କିପରି ସୁରକ୍ଷିତ ହେବ । ସେନେଇ ସେ ପରିବାର ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ର ‘ପରିହାର’ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଇଥିବା ବିବାଦକୁ ଆପୋସ ବୁଝାମଣାରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts