Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଥାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖି ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗରମ, ଅଦ୍ଭୁତ ଖିଆଲର ଡାକ୍ତରାଣୀ ଏବେ ବିବାହ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବେଦମ

5/02/2020 at 4:02 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୦୫।୦୨: ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ କାଠଗଡାରେ ବାହାଘର । ଡାକ୍ତର ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଇଞ୍ଜିନିୟର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଏବଂ ଆଡାଲ୍ଡ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ କହିଲେ । ଆଉ ସ୍ବାମୀ ଯେତେବେଳେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।  କାରଣ ଆଡଲ୍ଡ ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲେ । ଏଥିଯୋଗୁଁ ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ବସିଥିବା ବେଳେ, ସମ୍ପର୍କର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ । ବିବାହିତା ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିନସ୍ଥ ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ର ‘ପରିହାର’ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରି ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ବିଚ୍ଛେଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ଲାଗି ନିବେଦନ କରିବାପରେ ଘଟଣାଟି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

କୋଲକାତାରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା ପେଷାରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର । ୨୦୧୮ରେ ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା  ଏବଂ  ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ପତି ଓ ପତ୍ନୀ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ରହୁଥିଲେ । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପୁରୁଷ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ରଖିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ପତିଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସନା ଦେଇଥିଲା । ବିବାହ ପରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲିଳ ତଥା ଯୌନ ଉଦ୍ଦିପକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ସ୍ତ୍ରୀ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଅଶ୍ଲୀଳ ଓ୍ବେବସାଇଟରେ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ ଯାହା ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ତଳୁ ମାଟି ଖସିପଡିଲା । ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଭିଡିଓ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିଥିଲା । ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ସହ  ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ବେଳର ଭିଡିଓ । ଏବଂ ଏଥିଲାଗି ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ କରୁଛି ।  କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଉତ୍ତରରେ ସ୍ବାମୀ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିଥିଲେ ।  ପରପୁରୁଷ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ରଖିବା ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ମାଗିଛନ୍ତି ସ୍ବାମୀ ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ବୋଲି ସେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେହି ସବୁ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯିବ , ତାହା ସେ ଆଶା କରିନଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ସ୍ବାମୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନ କିପରି ସୁରକ୍ଷିତ ହେବ । ସେନେଇ ସେ ପରିବାର ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ର ‘ପରିହାର’ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଇଥିବା ବିବାଦକୁ ଆପୋସ ବୁଝାମଣାରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts