Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନାକରେ ବୁଷ୍ଟର ଡୋଜ୍ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଡିସିଜିଆଇର ମଞ୍ଜୁରୀ, ଭାରତ ବାୟୋଟେକ୍ କରିବ କ୍ଲିନିକଲ ଟ୍ରାଏଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୬୨୨୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ଜନ୍ମରୁ ହିଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ବିଛା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଉ କଣ କଣ ରହିଛି ବିଶେଷତ୍ୱ

14/04/2020 at 4:29 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪/୦୪ : ବିଛା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଜନ୍ମରୁ ହିଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେରେ ଅନେକ ଯୋଗ୍ୟତା ରହିଥାଏ | ଏମାନଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ଦୋଷ ଦୁର୍ବଳତା ମଧ୍ୟ ଥାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମାଜରେ ସେମାନଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ବେଳେବେଳେ ଖରାପ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ଜାଣନ୍ତୁ ବିଛା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ କିପରି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିତରେ କାନ କାନ ବିଶେଷତ୍ୱ ରହିଥାଏ |

ବିଛା ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ | ରାଶିଚକ୍ରରେ ବିଛା ରାଶିର ସ୍ଥାନ ଅଷ୍ଟମରେ ରହିଛି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବିଛା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଅଧିକାଂଶ ବ୍ୟକ୍ତି ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀରେ ବିରାଜମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଠିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥାନ୍ତି | ବିଛା ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ | ଏମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାମରେ ଅଯଥାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କାରଣଟି ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିଜ କାମରେ ମଧ୍ୟ ଦାଖଲ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଏମାନେ ନିଜ କଳା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିପୁଣ ହୋଇଥାନ୍ତି |

ବିଛା ଲଗ୍ନର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଗଠନ ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ | ସାଧାରଣତଃ ଏମାନେ ଡେଙ୍ଗା ଥାନ୍ତି | ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଥାନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କ ଆଖି ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଓ ସୁନ୍ଦର | ଏମାନଙ୍କ ଓଠ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ | ଏମାନଙ୍କ କେଶ ସାଧାରଣତଃ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ହୋଇଥାଏ | ଏମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଓ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଟିକେ ଗରମ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି | ଯେତେ କ୍ରୋଧୀ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଦୟଭାବ ରହିଥାଏ | ଏମାନେ ସ୍ୱାଧୀନତା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଇଛା ବିଳମ୍ବରେ ପୁରା ହୋଇଥାଏ | ଅଚାନକ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ଏମାନଙ୍କୁ ସମୟରେ ଟଙ୍କା ମିଳିନଥାଏ | ଏମାନେ ଆତ୍ମା ବିଶ୍ୱାସ କେନ୍ଦ୍ରିକ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ | ଏମାନେ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ କୁଶଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି |

ସାଧାରଣତଃ ବିଛା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ରହିଥାଏ | ଏମାନଙ୍କ ହେମୋଗ୍ଲୋବିନ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦିଏ | ଏମାନେ ଲିଭର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

   Related Posts