Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର ଡୁମଡୁମା ରଘୁନାଥ ନଗର ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଗ୍ନି ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ସମେତ ୫୦ ଗିରଫ, ଗାଁ ପୁରୁଷ ଶୂନ୍ୟ…ଆଗକୁ ମହିଳାଙ୍କ ପାଳି

3/10/2018 at 6:02 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୧୦: ଭୁବନେଶ୍ବର ଡୁମଡୁମା ରଘୁନାଥ ନଗର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଗ୍ନି ଷଡ଼ଙ୍ଗୀକୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ତା’ର ବାପାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।  ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରାୟ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ଡୁମଡୁମା ଅଂଚଳରେ ଶାନ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି ଶାନ୍ତି କମିଟି ସଦସ୍ୟ । …..

ଏବେ ପୁରୁଷ ଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡ଼ିଛି ରଘୁନାଥ ନଗର । ବୁଧବାର ଭୋର୍‌ରୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ ସଂପୃକ୍ତ ଅଂଚଳରେ ଘର ଘର ବୁଲି  ତଲାସି କରିବା ସହ ପ୍ରାୟ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ପୋଲିସ କମିସନର, ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି  ଥାନାର ସମସ୍ତି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଡାକି ମିଟିଂ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ରାତିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଗିରଫଦାରି ।

ସେପଟେ ଡୁମୁଡୁମା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶାନ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ୪ଟି ଓ୍ବାର୍ଡ଼ର କର୍ପୋରେଟର ଏବଂ ଶାନ୍ତି କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନେ ପୋଲିସ କମିସନରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ।  ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବା ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ପାଇଁ  ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଦାୟି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ସଦସ୍ୟ ।

ଆଗକୁ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ  ପୋଲିସ କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ରଘୁନାଥପୁର ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ୪ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆହତ ହେବାପରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇଥିଲା । ହେଲେ ଏବେ ପରିସ୍ଥିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁଧୁରିବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts