Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର ଡୁମଡୁମା ରଘୁନାଥ ନଗର ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଗ୍ନି ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ସମେତ ୫୦ ଗିରଫ, ଗାଁ ପୁରୁଷ ଶୂନ୍ୟ…ଆଗକୁ ମହିଳାଙ୍କ ପାଳି

3/10/2018 at 6:02 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୧୦: ଭୁବନେଶ୍ବର ଡୁମଡୁମା ରଘୁନାଥ ନଗର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଗ୍ନି ଷଡ଼ଙ୍ଗୀକୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ତା’ର ବାପାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।  ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରାୟ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ଡୁମଡୁମା ଅଂଚଳରେ ଶାନ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି ଶାନ୍ତି କମିଟି ସଦସ୍ୟ । …..

ଏବେ ପୁରୁଷ ଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡ଼ିଛି ରଘୁନାଥ ନଗର । ବୁଧବାର ଭୋର୍‌ରୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ ସଂପୃକ୍ତ ଅଂଚଳରେ ଘର ଘର ବୁଲି  ତଲାସି କରିବା ସହ ପ୍ରାୟ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ପୋଲିସ କମିସନର, ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି  ଥାନାର ସମସ୍ତି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଡାକି ମିଟିଂ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ରାତିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଗିରଫଦାରି ।

ସେପଟେ ଡୁମୁଡୁମା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶାନ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ୪ଟି ଓ୍ବାର୍ଡ଼ର କର୍ପୋରେଟର ଏବଂ ଶାନ୍ତି କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନେ ପୋଲିସ କମିସନରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ।  ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବା ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ପାଇଁ  ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଦାୟି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ସଦସ୍ୟ ।

ଆଗକୁ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ  ପୋଲିସ କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ରଘୁନାଥପୁର ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ୪ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆହତ ହେବାପରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇଥିଲା । ହେଲେ ଏବେ ପରିସ୍ଥିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁଧୁରିବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts