Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||
  • ବେଙ୍ଗଲ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାତ୍ରପଡା ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାବୁ ନାୟକ ଗିରଫ

3/02/2019 at 11:48 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩/୨ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାତ୍ରପଡା ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ | ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାବୁ ନାୟକକୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍ସ ଛକରୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ | ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୧୦ ତାରିଖ ରାତିରେ ପାତ୍ରପଡାରେ ବୋମାମାଡ କରି ୩ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୧୦ ତାରିଖରେ ଏକ ବାଇକରେ ଆସି ପାତ୍ରପଡାରେ ରହୁଥିବା ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଉପରକୁ ୩ଜଣ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ ୩ଟି ବୋମା ମାଡ କରି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଘର ବାହାରେ ଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ | ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ବାବୁ ନାୟକ ନାମକ ଯୁବକ ଏବଂ ତାର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ବୋମାମାଡ କରିଛନ୍ତି | ଏହାପରେ ବାବୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ |

ଗତକାଲି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଯେ, ବାବୁ ନାୟକର ଘର ଖଣ୍ଡଗିରି ନିକଟରେ | ବାବୁ ନାୟକ ଗତକାଲି ଘରକୁ ଆସିଥିଲା | ବାବୁ ନାୟକ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଗତକାଲି ରାତିରେ ବାବୁ ନାୟକର ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବାବୁ ଘରେ ନଥିଲା | ଏମ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ବାବୁ ନାୟକର ଘରକୁ ଯେଉଁ ରାସ୍ତା ରହିଥିଲା ସେଠାରେ ପୋଲିସ ଛଦ୍ମ ଭେଷରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲା | ବାବୁ ନାୟକ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯିବା ଖବର ସ୍ପେସିଆଲ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ପାଇବା ପରେ ଏମ୍ସ ରାସ୍ତା ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଏମ୍ସ ରାସ୍ତାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ବାବୁକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ |

   Related Posts