Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭରତିଆ ଟାୱାରରୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ପରିଚୟ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ଟିୟୁସନ୍‌ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରେନ୍‌ ପାଣିରେ ଭାସିଗଲେ ନାବାଳକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଛିଡୁନି ଅଡୁଆ, ହଟୁନି ସସପେନ୍ସ : ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ମନା କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ଅମ୍ବିକା ସୋନୀ
  • ||
  • ବର୍ଷାରେ ଭାସିଗଲା କାଠପୋଲ, ୪୨ ପରିବାର ବାହ୍ୟ ଜଗତରୁ ବିଛିନ୍ନ
  • ||
  • ଟଳିଲା ବନ୍ୟା ଆଶଙ୍କା, ମହାନଦୀ ସମେତ ଶାଖାନଦୀରେ କମୁଛି ପାଣି
  • ||
  • ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଓ କୁଜଙ୍ଗରେ ବଢୁଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା, ୧୦ ଗାଁରେ ପଶିଲା ବନ୍ୟାଜଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୦୯ ମୃତ
  • ||
  • ସଫଳ ହେଲା SPACE-X INSPIRATION ମିଶନ, ଅନ୍ତରୀକ୍ଷରୁ ଫେରିଲେ ୪ ପର୍ଯ୍ୟଟକ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୨୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର ଆଇଆରସି ଭିଲେଜ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଚୋର: ସିସିଟିଭିରେ ସବୁ ହୋଇଛି ରେକର୍ଡ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

11/11/2018 at 7:17 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୧|୧୧: ଆଇଆରସି ଭିଲେଜ୍ ପ୍ଲଟ ନମ୍ବର ଏନ ସିକ୍ସ ୨୫୯ରେ ଥିବା ମେ।ବାଇଲ ଦେ।କାନରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମେ।ବାଇଲ ଚେ।ରି ହେ।ଇଯାଇଛି । ଚେ।ରିର ସବୁ ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ ରେକର୍ଡ  ହେ।ଇଛି । ୯ ତାରିଖ ରାତି ସାଢେ ଗେ।ଟାଏ ବେଳେ ତିନି ଜଣ ଚେ।ର ଚେ।ରି କରିଥିବା ସିସିଟିଭିରୁ ସ୍ବଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ୁଛି । ଏନେଇ ଦେ।କାନର ମାଲିକ ନୟାପଲୀ ଥାନାରେ ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ଏଫଆଇଆର ବି ଦେଇଛନ୍ତି  । ରାତି ଗେ।ଟାଏ ୫୧ମନିଟରେ ଦେ।କାନ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ତିନି ଚେ।ର । ଜଣେ ଗ୍ରୀଲ ତାଡ଼ୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ରାସ୍ତା ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲେ । ଗ୍ରୀଲ କାଟିବା ପରେ ଭିତରେ ଲାଗିଥିବା କାଚ ଗ୍ଲାସ ଡ଼େ।ରର ତାଲା ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ନେଇଥିଲେ । ତାପରେ ଭିତରେ ପଶି ବଛାବଛା  ସ୍ମାର୍ଟଫେ।ନ୍ , ପାୱ।ର ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ଅନ୍ୟ ମେ।ବାଇଲ ନେଇଥିଲେ । ଏମିତିକି ଡ଼ମି ଫେ।ନ୍ କୁ ବି ଛାଡ଼ିନଥିଲେ ଚେ।ର । ନଗଦ କ୍ୟାସ ତିନି ହଜାର ଟଙ୍କା ବି ନେଇଗଲେ । ଆଣିଥିବା ବ୍ୟାଗରେ ବଛାବଛା ମେ।ବାଇଲ ଭର୍ତି କରିବା ପରେ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦ ମେ।ବାଇଲ କୁ ପକେଟରେ ପୁରାଇଥିଲେ । ତେ​ବେ କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ହାର୍ଡ଼ଡ଼ିକ୍ସ କିମ୍ବା ହେଡ଼ଫେ।ନ୍ ଓ ଇୟରଫେ।ନ ନେଇନଥିଲେ । ସିସିଟିଭି ଚାଲୁଥିବା ଜାଣିଥିଲେ ବି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କରି ଚେ।ରି କରିଥିଲେ ।  ମାତ୍ର କେ।ଡ଼ିଏ ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ଚେ।ରି କରିବା ପରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ କିଛି ଗାଡ଼ି ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ ବି ଚେ।ରମାନେ ଅତି ହୁସିଆର ହେ।ଇ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଦେ।କାନୀଙ୍କ କହିବା କଥା ପ୍ରାୟ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମେ।ବାଇଲ ଚେ।ରି ହେ।ଇଛି । ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଫୁଟେଜ୍ ରୁ  ତିନି ଚେ।ରଙ୍କ ମୁହଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି ଯାହାକି ପେ।ଲିସ୍ ଚେ।ର ଧରିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ । କିନ୍ତୁ ଏଯାଏ ପେ।ଲିସ୍ କାହାକୁ ବି ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇନି ।

   Related Posts