Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ରାତିରୁ ଆସନ୍ତା ସୋମବାର ଯାଏଁ ରାଜଧାନୀରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ‘ଡୋମିନସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଉପରେ ସାଇବର୍ ଆଟାକ୍, ବିପଦରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଡାଟା
  • ||
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ସାନି ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ମେ ୧୩ରେ ମତଦାନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ରକ୍ତ ମୁଖା ଲାଲ୍‌ବାହିନୀ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ୨ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • କରୋନା ଭୟରେ କଠୋର ହେଲା ହଂକଂ: ଭାରତକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ୩ ମେ ଯାଏଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ନଳକୂପ ଅଛି ହେଲେ ପାଣି ବାହାରୁନି, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସରପଞ୍ଚ, ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ୍ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଲଡୁଗାଁରେ ବଢିଲା ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଆଉ ୪ଦିନ ରହିବ ବଳବତ୍ତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪ହଜାର ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୪୪୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କରୋନା ନେଲା ଜୀବନ: ପରଲୋକରେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ମେଓ୍ୱାଲାଲ ଚୌଧୁରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ନୂଆ SOP ଲାଗୁ, ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ଦର୍ଶନାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ଝିଅ ନିର୍ବନ୍ଧ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ୭୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକିନେଇଥିବା ଦଲାଲକୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗିରଫ କଲା କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ

4/11/2018 at 1:01 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪/୧୧ : ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ଠାରୁ ୭୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେସିଆଲ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ନଳିନୀକାନ୍ତ ନନ୍ଦ ନାମକ ଜଣେ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଦୁବାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇଥିଲା | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଦୁବାଇରେ ହୋଟେଲ ବୁକିଂ, ବିମାନ ଟିକେଟ ବୁକିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆନୁସଙ୍ଗିକ ସୁବିଧା ଲାଗି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିଳ୍ପପତି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେନ୍ସି ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେନ୍ସିର ମାଲିକ ନଳିନୀକାନ୍ତ ନନ୍ଦ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କୁ ସବୁ ଆୟୋଜନ ସୁରୁଖୁରୁରେ କରିଦେବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ଅଗ୍ରିମ ଆକାରରେ ୭୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନଳିନୀଙ୍କୁ ଶିଳ୍ପପତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ତେବେ ନଳିନୀ କୌଣସି ଆୟୋଜନ ନକରି ଏହି ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିଳ୍ପପତି ଏୟାର ଫିଲ୍ଡ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଏୟାର ଫିଲ୍ଡ ଥାନା ପୋଲିସ ମାମଲାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଗତକାଲି ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇ ନଳିନୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

   Related Posts