Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ଖବରକାଗଜ ମାଲିକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ କିଙ୍ଗ୍‌ପିନ୍: ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇଯାଉଥିଲେ ବିଦେଶ, ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବେହୋସ୍ କରି ମେଣ୍ଟାଉଥିଲେ କାମନା

15/07/2020 at 6:32 PM

ଭୋପାଲ ୧୫/୦୭ : ଭୋପାଲର ଖବରକାଗଜ ମାଲିକ ତଥା ସେକ୍ସ ରାକେଟର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ପୋଲିସ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଗିରଫ କରିଛି | ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ଭୋପାଲ ଏସପି ସାଇ କ୍ରିଷ୍ଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ତୁରନ୍ତ ଜାମ୍ମୁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭୋପାଲକୁ ଅଣାଯିବ ବୋଲି ଏସପି ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସିକୁ କହିଛନ୍ତି | ମଙ୍ଗଳବାର, ଜୁଲାଇ ୧୪ ତାରିଖରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ (SIT) ଗଠନ କରିଥିଲା | ଟିମରେ ପୋଲିସ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ, ଡେପୁଟି ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ, ଅଡିସନାଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଏବଂ ୬ଜଣ ପୋଲିସକର୍ମୀ ସାମିଲ ଥିଲେ | ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭୋପାଲ ସରକାର ପ୍ୟାରେ ମିଆଁର ଏକ ବେଆଇନ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ |

ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ବହୁ ଦିନ ହେଲା ଏହି ରାକେଟ ଚଲାଇ ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ନଜରରେ ପଡ଼ିନଥିଲା | ଜୁଲାଇ ୧୨ ତାରିଖ ସକାଳୁ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବେଳେ ପୋଲିସ ୫ଜଣ ନାବାଳିକା ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଏହି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ବୁଧବାର ଦିନ ପୋଲିସ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୬୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଦୈନିକ ଅଫକର ଖବରକାଗଜ ମାଲିକ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଲାଉଥିଲା | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ହାତରେ ତାର ନକଲି ଇନକମ ଟ୍ୟାକ୍ସ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଲାଗିଥିଲା ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିଦେଶକୁ ଚାଲାଣ କରୁଥିଲା | ୫ଜଣ ନାବାଳିକା ବେହୋସ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେବାପରେ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଏକ ଟିମ ଗଠନ କରିଥିଲା |

   Related Posts