Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଖବରକାଗଜ ମାଲିକ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁର କଳା କାରନାମା : ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଗର୍ଭବତୀ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପିତା କହି କରାଉଥିଲା ଗର୍ଭପାତ

17/07/2020 at 11:39 AM

ଭୋପାଲ ୧୭/୦୭ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଲରୁ ଯୁବତୀ ତଥା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଖବରକାଗଜ ମାଲିକ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁର ଆଉ ଏକ ପସବିକତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଗର୍ଭବତୀ ହେଉଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କର ଗର୍ଭପାତ କରିଦେଉଥିଲା | ଏଥିପାଇଁ ସେ ପୁରୁଣା ସହରରେ ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମକୁ ବାଛିଥିଲେ | ସେ ନିଜକୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା କହି ତାଙ୍କର ଗର୍ଭପାତ କରୁଥିଲା | ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ ଓ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତରେ ଏହି ମାମଲାର ଖୁଲାସା ହୋଇଛି |

ପ୍ୟାରେ ମିଆଁର ପସବିକତା ଆଚରଣର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ କାହାଣୀ ଅଛି | ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନିଜ ଫ୍ଲାଟକୁ ନିଏ ମଦ ପିଇଯାଉଥିଲା | ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ କହୁଥିଲା ଏବଂ ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା | ଯେଉଁମାନେ ଗର୍ଭବତୀ ହେଇଯାଉଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ନର୍ସିଂହୋମରେ ଗର୍ଭପାତ କରାଉଥିଲା | ନିଜ ଝିଅମାନଙ୍କ ବାପା କହୁଥିଲା ଏବଂ ପତ୍ରକାରିତାର ରବି ଦେଖାଉଥିଲା | ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ନର୍ସିଂହୋମ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ଘରୁ ପୋଲିସ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋ ଓ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିଛି |

ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ ଓ ପୋଲିସ ଲଗାତାର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଆହୁରି ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ଜଣେ ଶିଶୁଙ୍କ ସହିତ ଇନ୍ଦୋରରେ ଅନେକଥର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି | ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବାପରେ ଇନ୍ଦୋରରେ ତାଙ୍କର ସୋନୋଗ୍ରାଫି କରିଥିଲା ଏବଂ ତାପରେ ସାହାଜାହାନବାଦ ସ୍ଥିତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଗର୍ଭପାତ କରାଇଥିଲା | ନାବାଳିକାଙ୍କ ବୟାନ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହସ୍ପିଟାଲ ଷ୍ଟାଫ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ରାଡ଼ାରରେ | 

ତଦନ୍ତରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁ ଗତ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ହେଲା ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା | ଇନ୍ଦୋର ସହ ଭୋପାଲରେ ନିଜ ଫ୍ଲାଟରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି | ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ ଟିମ ଲଗାତାର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କାଉନ୍ସିଲିଙ୍ଗ କରୁଛି | ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆହୁରି ବଡ ଖୁଲାସା ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି |

ବୁଧବାର ଦିନ ପୋଲିସ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମିରରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଏସଆଇଟି ଟିମ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଭୋପାଲ ଆଣିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜାମ୍ମୁ ଦେଇ ପାକିସ୍ତାନ ଚାଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମରେ ପୋଲିସ ପ୍ୟାରେ ମିଆଁକୁ ଲଗାତାର ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାକୁ ଭୋପାଲ ସ୍ପେଶାଲ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ | ଏହାପରେ ତାକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନିଆଯିବ |

   Related Posts