Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ନବଜାତକ ସହ କ୍ରୁରତା: ଡାହାଣୀ ପିଶାଚଠୁ ଆହୁରି ଭୟଙ୍କର, ଦୁଇ ଦିନର ଶିଶୁକୁ ୧୦୦ଥର ମୁନିଆ ପେଚକସରେ ଖଣ୍ଡିଆଖାବରା କରିଛି ହତ୍ୟାକାରୀ

30/09/2020 at 11:58 AM

ଭୋପାଳ ୩୦/୦୯: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରେ ଜଣେ ନବଜାତକ ସହ ହୋଇଥିବା କ୍ରୁରତାର ବୀଭତ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଦୁଇ ଦିନର ନବଜାତକ କନ୍ୟା ଶରୀରରେ ସ୍କ୍ରୁ -ଡ୍ରାଇଭରରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଥର ଛେଦ କରାଯାଇଛି। ଅର୍ଥାତ ହତ୍ୟାକରୀ ଏକ ମୁନିଆ ପେଚକସରେ ପିଲାଟି ଶରୀରକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୀଭତ୍ସ ଭାବେ ଖଣ୍ଡିଆଖାବରା କରିଛି। ତା’ପରେ ଏହାକୁ ଏକ ଶଲରେ ଗୁଡ଼ାଇ ମନ୍ଦିର ପାଖରେ ଫୋପାଡି ଦେଇଛି। ତେବେ ଭୋପାଳରେ ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ନବଜାତକ ସହ ହୋଇଥିବା ଏଭଳି ହତ୍ୟାର ଏହା ହେଉଛି ତୃତୀୟ ମାମଲା।

ଅଯୋଧ୍ୟା ନଗରୀ ଇଲାକାରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ ପୋଲିସ୍ ରେଣୁ ମୁରାବ କହିଛନ୍ତି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୪ରେ ପିଲାଟିର ମୃତ ଦେହ ବାବଦରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପିଲାଟିକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିଥିଲା। ନବଜାତକ ଶରୀରରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ  ଛେଦ ଥିଲା। ଯାହାକୁ ସ୍କ୍ରୁ ଡ୍ରାଇଭରରେ କରାଯାଇଛି।

କେହି ଜଣେ ପିଲାକୁ ମନ୍ଦିର ପାଖରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ ଏଭଳି ନାରକୀୟ କାଣ୍ଡର ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ପିଲାଟି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ସୂଚନା ମିଳିପାରି ନାହିଁ। ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହା ସହ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଆଖପାଖ ଇଲାକାର ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

   Related Posts