Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଲେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ : ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ସହ କରିବେ ରୋମାନ୍ସ

31/05/2020 at 12:10 PM

 ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୫: ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ଏବେ ସେ ପରିବାର ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ସମୟରେ ନିଜ ପୁରୁଣା ଦିନକୁ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସେ ସୁଟିଂକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏବେ ନିକଟରେ ସେ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଖୁବ୍ ହଟ୍ ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ଯେ ରାନୀ ପିଙ୍କ କଲରର ଆଉଟଫିଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି।

ଦ୍ ଅବସରରେ ରାନୀ ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍ ଲୁକରେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ। ହାତରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଲଗାଇଥିବାବେଳେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୁଟରେ ରାନୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ରାନୀ ଲକଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଜିମ୍ ଯାଉଥିଲେ,କିନ୍ତୁ ଏବେ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ରାନୀ ଲକଡାଉନରେ ଘରେ ରହି ଏକ୍ସରସାଇଜ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଘରେ ରହି ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି।

ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫ କଥା କହିବା ଯଦି ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ଲେଡି ସିଙ୍ଘମରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶକ୍ତି କପୁର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ରାନୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆକ୍ସନ୍ ଏବଂ ଡ୍ରାମାରେ ଭରପୂର ରହିବ। ଲକଡାଉନ୍ କାରଣରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ଏବେ ଅଟକି ଯାଇଛି। ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ କେବେ ରିଲିଜ ହେବ ତାହାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କିଛି ଖୁଲାସା କରି ନାହାନ୍ତି।

   Related Posts