Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଭିଣୋଇ ଘରେ ଶାଳୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ୍‌

3/08/2020 at 3:48 PM

ଭଦ୍ରକ୩/୮: ଭିଣୋଇ  ଘରେ ଶାଳୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା।  ଘରକୁ ଫେରିଲେନି ଶାଳୀ। ଶେଷରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।  ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା  ଆଗରପଡା ଥାନା  ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଗୋପୀନାଥପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଅଘଟଣ  ଘଟିଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନରହରି ଜେନାଙ୍କ  ଘରେ ତାଙ୍କ ଶାଳୀ  ଝୁନୁ ନାୟକ ରହୁଥିଲେ । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଦୋରାପଥରା ଅଞ୍ଚଳରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ନରହରି l

ତେବେ ପ୍ରାୟ ୬ ମାସରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ହେବ  ଶାଳୀ  ଝୁନୁ ଆସି ନରହରିଙ୍କ  ନିଜ ଘର ଗୋପୀନାଥପୁରରେ  ରହୁଥିଲେ । ଝୁନୁ ନିଜ  ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବହୁ ଦିନରୁ  କହି ଆସିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଗାଡି ଯାଉନଥିବାରୁ, କିପରି ଯିବୁ କହି ଝୁନୁକୁ ଛାଡୁ ନଥିଲେ ଭିଣୋଇ । କିନ୍ତୁ ଶାଳୀ ଝୁନୁ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ । ପରେ ଘର ଭିତରେ ବେକରେ ଦଉଡି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଝୁନୁ l ଶାଳୀ ଝୁନୁଲତା ମାନସିକ ବିକୃତ ଥିବା ଭିଣୋଇ କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏ ଘଟଣାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଯୁବତୀର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ଭଦ୍ରକ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପଛରେ କଣ ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟକୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଝୁନୁ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ , ସେନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଞ୍ଜରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

   Related Posts