Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

କମେଡ଼ିଆନ୍ ଭାରତୀଙ୍କ ଉଦାରତା : ନିଜ ଷ୍ଟାଫ୍ ମେମ୍ବରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଅର୍ଡ଼ର କଲେ PPE କିଟ୍

5/06/2020 at 10:00 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୫/୬: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ କାରଣରୁ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଧାରାବାହିକର ସୁଟିଂ ଅଟକିଯାଇଥିଲା। ଏବେ କିଛି ଗାଇଡଲାଇନ୍ ସହ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦେଶକୁ ଅନଲକ୍ କରାଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ୧୬ପେଜର ଗାଇଡଲାଇନ୍ ସହ ସୁଟିଂ କରିବାର ଅନୁମତି ଦେଇଛି। ଏହା ପରେ କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସୁଟିଂର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରଠୁ ଭାରତୀ ନିଜର ଏବଂ ଟିମର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଅନେକ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଟିମ୍ ମେମ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ପିପିଇ କିଟ୍‌ର ଅର୍ଡ଼ର ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଷ୍ଟାଫ୍ ଆମ ପାଇଁ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଇଁ କାମ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଭାରତୀ ଠିକ୍ ଭାବିଛନ୍ତି। ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ସେମାନେ କିଛି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରି ରଖିଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆହୁରି ୨ମାସ ଲକଡାଉନ୍ ବଢ଼ିଗଲେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ସେ ନିଜ ଷ୍ଟାଫଙ୍କୁ ପୂରା ପେମେଣ୍ଟ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ଯେତେ ସମ୍ଭବ ସେତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ସେ ନିଜକୁ ଯେତେ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। ଏବେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଯୋଗୁଁ ସେ ନିଜ ଷ୍ଟାଫ ମେମ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଭଲ ପିପିଇ କିଟ୍ ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ। ସେ ଏହି ପିପିଇ କିଟର ଅର୍ଡ଼ର ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଗାଇଡଲାଇନ୍ ମୁତାବକ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଅଧିକ ଭିଡ଼ ନ ହେବାପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ମେକଅପ୍ ହୋଇ ଆସିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଚାକିରୀ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ସେ ଏବଂ ହର୍ଷ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ମେକଅପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକିବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେମାନେ କିଛି ରୋଜଗାର କରି ପାରିବେ। ହର୍ଷଙ୍କ ପାଖାପାଖି ୫ଜଣ ଷ୍ଟାଫ୍ ମେମ୍ବର ଅଛନ୍ତି,ତାଙ୍କର ୭/୮ଜଣ ମେମ୍ବର ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ସେମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ବ।

ଲକଡାଉନରେ ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷ ‘ହମ୍ ତୁମ୍ ଔର କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍’ ଶୋ ର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଉଭୟେ ଘରେ କରିଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ କଲର୍ସର ଶୋ ‘ଖତରା ଖତରା ଖତରା’ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋର ନିର୍ମାତା ହର୍ଷ।

   Related Posts