Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାରିପଦା : ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଲୁଟ୍, ମହିଳାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଧଳା ଜହର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଟୋ ଓ କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୮ ଆହତ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜାଲ୍ ନୋଟ୍ କାରବାରର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ, ୫୭ହଜାର ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ରେଳବାଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବ୍ୟାରିକେଡ଼ରେ କରିଥିଲେ ଅପେକ୍ଷା, ହଠାତ୍ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଅନନ୍ତ କୋଇଲା ଖଣିରେ ଅଘଟଣ, କୋଇଲା ଲୋଡିଂ ବେଳେ ପୋତିହୋଇଗଲେ ଜଣେ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଆରଆଇ, ଜମି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ପାଇଁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦିନରେ ରଙ୍ଗମିସ୍ତ୍ରୀ, ରାତିରେ ଚୋରୀ, ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲା ପୋଲିସ, ଶେଷରେ ଧରାପଡିଲା
  • ||
  • କଟକ : ରମଜାନ ପାଇଁ ସିଏମସିର ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ନମାଜ ପାଠ ପାଇଁ ୧୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ନଦୀ ପଠାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଠାବ, ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ବାପଘର
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରିତି ପାଇଁ ରଙ୍ଗ ମହଲ ଛାଡିଥିବା ‘ଖରାପ ଝିଅ’ ଭାରତୀ ଏବେ ପାର୍ବତୀର ‘ଅଲିଅଳି ଝିଅ’, ପିୟୁଷ ଖଳନାୟକରୁ ହେଲେ ନାୟକ

5/11/2018 at 5:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୫|୧୧: ରଙ୍ଗ ମହଲର ଖରାପ ଝିଅ, ଏବେ ପାର୍ବତୀର ଅଲିଅଳି ଝିଅ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । ଆଉ ‘ଅଦିନ ଝଡ’ ପିୟୁଷଙ୍କ ପରିଚୟ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି । ସେ ଖଳନାୟକରୁ ନାୟକ ବନି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଆମେ କହୁଛୁ ସେହି ରଙ୍ଗମଂଚର ନାମୀ ନାୟିକା ଭାରତୀ ଆଉ ଖଳନାୟକ ପିୟୁଷଙ୍କ କଥା । ପୀୟୁଷ ଭାରତୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ମହଲରୁ ବିଦା ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଆଉ ରଙ୍ଗ ମହଲରୁ ବିଦା ହେବା ପରେ ଉଭୟ ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟରୁ ଡାକରା ପାଇଥିଲେ । ରଙ୍ଗ ମହଲର ନାଟକ- ‘ଖରାପ ଝିଅର ଗପ’ ରେ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିଲା ଭାରତୀ । ଆଉ ଏବେ ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟର ନାଟକ ‘ଅଲିଅଳି ଝିଅ’ ରେ ଭାରତୀ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ପିୟୁଷ ଖଳନାୟକରୁ ନାୟକ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । ନିଶ ଦାଢି କାଟି ଦେଇ ପୁରା ଚିକ୍କଣ ଟୋକା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ପିୟୂଷ । ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟର ନାଟକ ‘ଅଦିନ ଝଡ’ରେ ସେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପିୟୁଷ ଓ ଭାରତୀ ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟରେ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଂଗମହଲରେ ଖଳନାୟକ ଚରିତ୍ର ନିର୍ବାହ କରୁଥିବା ପିୟୂଷ ଏବଂ ନାୟିକା ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରୁଥିବା ଭାରତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ଭାରତୀ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସ୍ବୀକାରୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାବେଳେ ପିୟୂଷ କିଛି ଖୋଲା ଖୋଲି କହିନଥିଲେ । ତେବେ ବିବାହିତା ଭାରତୀଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉଠିଥିଲା ଝଡ । ରଂଗମହଲରେ ପାର୍ଶ୍ବ ଅଭିନେତା ଥିବା ସ୍ବାମୀ ନିରାକାରଙ୍କଠୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବା ପାଇଁ ସେ ଚାହିଁଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଭାରତୀ । ନିରାକାର ମଧ୍ୟ ଭାରତୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅତିଷ୍ଠ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ରଂଗ ମହଲର ପ୍ରଯୋଜକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାଂଘାତିକ କଥା କହିଥିଲେ । ଭାରତୀ ଓ ପିୟୂଷ ରଂଗ ମହଲରୁ ଯିବାପରେ ସେ ମଂଚକୁ ଧୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭାରତୀ ଆଉ ପିୟୂଷ ରଂଗ ମହଲ ଛାଡିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଛନ୍ତି ଦୁଇଜଣ ଉଦୀୟମାନ କଳାକାର । ଖଳନାୟକ ଭୂମିକା ମଣ୍ଟୁ ନିର୍ବାହ କରୁଥିବାବେଳେ ନାୟିକାର ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପିନା ପାଲ୍ ।

ରିପୋର୍ଟ- ସର୍ବେଶ୍ବର ନାଥ

   Related Posts