Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂହଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଆସୁଛି ସୁଧାର
  • ||
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଉପରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭଜନ ଗାୟକ ନରେନ୍ଦ୍ର ଚଞ୍ଚଲଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍, ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି ଲୋକ

15/03/2020 at 3:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫।୩: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ସାରା ବିଶ୍ବ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି । ଭାରତରେ ଦିନକୁ ଦିନ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ସରକାର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଉପରେ ଏକ ଭଜନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଶୁଣି ହସୁଛନ୍ତି। ଭଜନ ଗାୟକ ନରେନ୍ଦ୍ର ଚଞ୍ଚଲଙ୍କ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସହ ଜଡିତ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ପହାଡଗଞ୍ଜରେ ହୋଲି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୟରେ ଭଜନ ଗାୟକ ନରେନ୍ଦ୍ର ଚଞ୍ଚଲ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ନେଇ ଏକ ଭଜନ ଗାଇଥିଲେ । ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୯ ତାରିଖରେ, ଏକ ‘ହୋଲି କେ ରଙ୍ଗ ମା ଝଣ୍ଡେୱାଲି କେ ସଙ୍ଗ୍’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭଜନ ଗାଇଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଲେଖିକା ମଲ୍ଲିକା ଦୁଆଙ୍କ ଦ୍ବାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଚଞ୍ଚଲଙ୍କ ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିଷୟ ହେଉଛି ଯେ ସମାଗମ ହୋଇଥିବା ବହୁ ଲୋକ ନରେନ୍ଦ୍ର ଚଞ୍ଚଲଙ୍କ ଶବ୍ଦର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଯେହେତୁ ଭାରତରେ ଲୋକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି ସରକାର ଏଭଳି ବଡ ସମାବେଶ ଏଡାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ର ଏହି ଭଜନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମଜା କରିବାର ଆଉ ଏକ ବାହାନା ଦେଇଛି | ବିଭିନ୍ନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts