Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନାକରେ ବୁଷ୍ଟର ଡୋଜ୍ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଡିସିଜିଆଇର ମଞ୍ଜୁରୀ, ଭାରତ ବାୟୋଟେକ୍ କରିବ କ୍ଲିନିକଲ ଟ୍ରାଏଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୬୨୨୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋସୁଟ୍ ପାଇଁ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ଶୁଣି ଡରି ଯାଇଥିଲେ ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ,ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଖୋଲିଲେ ଗୁମର

27/05/2020 at 6:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୫: ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ଫିଲ୍ମ ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟାରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏବେ ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋଶୁଟକୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଥିଲେ ଯିଏ ଏବେ ଆଉ ନାହାନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କିଛି ହଟ୍ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେ ସଲମାନଙ୍କୁ ନେଇ ସାଇଡକୁ ଗଲେ ଏବଂ କହିଲେ ସେ ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ କରିବେ ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ସ୍ମୁଚ୍ କରିବେ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲେ,କିନ୍ତୁ ସେ ସଲମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଆଶ୍ବସ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ୍ ତାଙ୍କୁ ଏପରି କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁମତି ବିନା ଏପରି କିଛି କରିବେ ନାହିଁ। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରି ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି।

ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟା ହିଟ୍ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଛାଡ଼ି ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ପରିବାର ସହ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ।

ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ଏହାକୁ ନେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ଅଭିମନ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅଭିମନ୍ୟୁଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାର ଥିଲା। ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଅଫର ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କରି ଦେଉଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ପଶ୍ଚାତାପ ନାହିଁ। ସେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଦେଖନ୍ତି ତ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ ହୋଇଥାଏ।

ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ,ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନାଁ ଏଥିନେଇ କୌଣସି ଆନାଉନ୍ସମେଣ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଦାସାନି ଫିଲ୍ମ ମର୍ଦ କୋ ଦର୍ଦ ନହିଁ ହୋତାରୁ ବଲିଉଡକୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ନିକମ୍ମା’ରେ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts