Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭଦ୍ରକର ସପିଂ ମଲ ସାମ୍ନାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଏପରି ଠକିଲେ ଠକ

31/01/2020 at 4:54 PM

ଭଦ୍ରକ୩୧/୧: ସପିଂ ମଲ ସାମ୍ନାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଠକ। ସପିଂ ପରେ ଭେଟି ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଫୋନ ନମ୍ବର ଓ ଠିକଣା ମାଗୁଛନ୍ତି ଠକମାନେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଫୋନ କଲ ଆସୁଛି ଯେ ତୁମର ଲଟେରୀ ଲାଗିଛି। ଏପରି କୁହଯାଉଛି ଯେ ତୁମର ଦାମୀ ଜିନିଷ ଏବେ ଡିସକାଉଣ୍ଟରେ ମିଳୁଛି । ଯଦି ଅଫର ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ସେମାନେ ପୋଷ୍ଟାଲରେ ପଠାଇ ଦେବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି । ପୋଷ୍ଟାଲରୁ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଆପଣ ଜିନିଷ ନେଇଯିବେ। ଏମିତି ଠକାମିର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବକ।

ଯୁବକଙ୍କ ଘର ଜଗତସିଂପୁରର ବାବୁ ମଲିକ । ସେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ରହି କାମ କରନ୍ତି । ସେ ଭଦ୍ରକ ସହରର ଏକ ମଲରେ ସପିଂ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଏକ ନାଁ ନ ଥିବା ଏକ କୁପନ ଦେଇ ତାଙ୍କ ନାମ ଓ ଫୋନ ନମ୍ବର ନେଇଯାଇଥିଲା।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କଲ ଆସିଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ଲଟେରୀ ଲାଗିଛି । ଅଫର୍ ଆସିଛି ୧୪୯୯୯ ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ୪୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି । ଅଫର ପସନ୍ଦ ହେଲେ କୁହନ୍ତୁ ଆମେ ପୋଷ୍ଟାଲରେ ପଠାଇ ଦେବୁ। । ପୋଷ୍ଟାଲରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ପରେ ବାବୁଙ୍କୁ ପ୍ୟାକେଟ ମିଳିଛି । ପ୍ଯାକେଟ ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ମୋବାଇଲ ନାହିଂ। ପ୍ଯାକେଟ ଭିତରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଛୋଟ ମୂର୍ତ୍ତି ସହ ମାଟି ଓ କପଡା ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛି।

ଏନେଇ ସେ ପୋଷ୍ଟାଲ କର୍ତ୍ତୁପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଫଳ ମିଳି ନାହିଁ । କଲ ଆସିଥିବା ନମ୍ବରରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରୁ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ କର୍ମଚାରୀ ଯିବେ କଣ ହୋଇଛି ବୁଝିବେ । ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ବାବୁ ।

   Related Posts