Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଭଦ୍ରକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ରାଣୀ ମହୁମାଛିକୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଛାଡି ଦେଲା ପୁଲିସ୍, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଠାଇଲେ ପ୍ରଶ୍ନ

27/08/2020 at 3:28 PM

ଭଦ୍ରକ୨୭/୮: ଭଦ୍ରକ ସହରରେ ଚାଲିଥିଲା ଖୋଲମ୍ ଖୋଲା ଦେହ ବେପାର। ଗୁରୁବାର ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍‌ରେ ଏ ସଂପର୍କରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଉକ୍ତ ଇନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ରାମଗାର ଲଜ୍‌ରେ ପୁଲିସ୍ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ପରିଚାଳିକା ତଥା ରାଣୀ ମହୁମାଛିକୁ ପୁଲିସ୍ ପଚରାଉଚାର କରି ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନ୍ତ ଛକରେ ଥିବା ଲଜ୍‌ରେ ସେକ୍ସ ରକେଟ ଚାଲିଥିଲା। ସହରର ବନ୍ତଛକ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡଠାରୁ ମାତ୍ର ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଏହି ଲଜ୍ ରହିଛି। ଏହି ସ୍ଥାନଟି ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ଏଠାରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଧଡ଼କ ଦେହ କାରବାର।      

 ସବୁଠୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରୁ ୫୦୦ ମିଟର ଏବଂ ସହରାଞ୍ଚଳ ଥାନାଠାରୁ ମାତ୍ର ଏକ କିଲୋ ମିଟର ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ। ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ୫୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳା ଏବଂ ଯୁବତୀ ସାମିଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ରାଣୀ ମହୁମାଛିକୁ ପଚରାଉଚାର କରି ପୁଲିସ୍ ଛାଡି ଦେଇଛି। ପୁଲିସ୍‌ର ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟାକଳାପ ଉପରେ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦେହ ବେପାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇପାରେ ବୋଲି କିଛି ଆଇନ୍‌ଜୀବି ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts