Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଭାବୀଜୀ ଘର୍ ପର ହେଁର ‘ଅନୋଖିଲାଲ’ ଅଡିସନ୍ ପାଇଁ ଚାଲିଚାଲି ଯାଉଥିଲେ ୫୦ କି.ମି, ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଛାଡିଥିଲେ ବଡ ଚାକିରି

31/07/2021 at 5:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୦୭ : ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ‘ଭାବୀଜୀ ଘର୍ ପର ହେଁ’ରେ କାମ କରି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଛି । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ସାନନ୍ଦ ଭର୍ମା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଯିଏ ଶୋ’ରେ ଅନୋଖିଲାଲ ସକ୍ସେନା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୧୫ ଠାରୁ ଅନୋଖିଲାଲ ଭୂମିକାରେ ସାନନ୍ଦ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭୂମିକାରୁ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରି ସାନନ୍ଦ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଟିଭି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇନାହିଁ । ସେ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅନେକ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସାନନ୍ଦ ତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

Bhabiji Ghar Par Hain के 'अनोखेलाल' की अनोखी कहानी, ऑडिशन के लिए 50 Km पैदल चले, एक्टर बनने के लिए छोड़ी अच्छी-खासी जॉब

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁମ୍ବାଇ ପରି ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ନିଜର ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିବା ସହଜ ନଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲି, ମୋ ପକେଟରେ ମାତ୍ର ୧୦୦ ଟଙ୍କା ଥିଲା । କୁଆଡେ ଯିବି ଏବଂ କଣ କରିବି ମୋର କିଛି ଧାରଣା ନଥିଲା । ମୁଁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲି । ମୁମ୍ବାଇରେ ପ୍ରଥମ ରାତି ମୁଁ ଏକ ଫାର୍ମାସ୍ୟୁଟିକାଲ୍ କାରଖାନାରେ ବିତାଇଥିଲି, ଯେଉଁଠାରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜାଗା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ବହୁତ ଛୋଟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଚାଦର ବିଛାଇ ଶୋଇଥିଲି । ସେତେବେଳେ ମୋର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ନଥିଲା । ଅନେକ ସଂଘର୍ଷ ପରେ, ମୁଁ MNC ରେ ଚାକିରି ପାଇଥିଲି । ଏଠାରେ ମୋର ଦରମା ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ଜୀବନଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜଣେ ଅଭିନେତା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ବୋଲି ଭାବି ସବୁକିଛି ଛାଡିଦେଲି । ମୁଁ ବୁଲିପଡି ପୁଣି ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି ।

Bhabiji Ghar Par Hain के 'अनोखेलाल' की अनोखी कहानी, ऑडिशन के लिए 50 Km पैदल चले, एक्टर बनने के लिए छोड़ी अच्छी-खासी जॉब

ମୁଁ ଏକ ବଡ ଘର କିଣିଥିଲି ତେଣୁ ମୋର ସମସ୍ତ ପାଣ୍ଠି ଯେପରି ଗ୍ରାଚ୍ୟୁଇଟି ଏବଂ ପ୍ରୋଭିଡେଣ୍ଟ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି ଘର ଋଣରେ ଚାଲିଗଲା । EMI ଦେବାକୁ ମୋତେ ମୋ କାର ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ମୁଁ ଅଡିସନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଟ୍ରେନର ସାହାଯ୍ୟ ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲି । କିନ୍ତୁ ଏହା ମୋ ଦ୍ୱାରା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶ ଶୈଳୀରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି । ଏହା ପରେ ମୁଁ ପାଦରେ ଚାଲିଚାଲି ଅଡିସନ ପାଇଁ ଗଲି । ଅଡିସନ ଦେବା ପାଇଁ ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ କିଲୋମିଟର ଚାଲୁଥିଲି । ଅନେକ କଷ୍ଟ ପରେ ମୁଁ ମୋ ଲକ୍ଷ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲି । ଭାବୀ ଜୀ ଘର୍ ପର ହେଁ ବ୍ୟତୀତ ସାନନ୍ଦ ମର୍ଦାନୀ, ଛିଛୋରେ, ପଟାଖା ଏବଂ ରେଡ୍ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts