Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • T20 World Cup: ଇତିହାସ ରଚିଲେ କର୍ଟିସ କାମ୍ପର, ୪ ବଲ୍‌ରେ ନେଲେ ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

ରହସ୍ୟମୟୀ ସ୍ବଭାବ ସହ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରଫେକ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି : ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ …

10/10/2021 at 10:13 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୧୦ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ରାଶି ଗୁଡିକ ଆଧାରରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ସ୍ବଭାବ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ୧୨ଟି ରାଶିକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି, ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ରହସ୍ୟମୟ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ରହସ୍ୟମୟ ସ୍ବଭାବ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରଫେକ୍ଟ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଧନୀ ଅଟେ। ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ …

ମେଷ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ରହସ୍ୟମୟ ସ୍ବଭାବର ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଖୁବ୍‌ ଭାଗ୍ୟବାନ। ଏମାନେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପାରଦର୍ଶୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହା ସହ ଖୁବ୍‌ ପରିଶ୍ରମୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ହୃଦୟରୁ ନିର୍ମଳ ଅଟେ। ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଦାନ କରନ୍ତି ।ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପାରଙ୍ଗମ ପାରଦର୍ଶୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜିନିଷ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନଙ୍କର ସ୍ବଭାବ ରହସ୍ୟମୟ ଅଟେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସଦା ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତି । ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଅଟନ୍ତି। ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ । ଏମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସବୁବେଳେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତି। ଏହା ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଏହିମାନଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟ ସ୍ବବାବର ଅଟନ୍ତି ।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭାବପ୍ରବଣ ଅଟନ୍ତି। ଏହା ସହ ପରିଶ୍ରମୀ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ।

   Related Posts