Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ କୁବେର ସଦୃଶ ପୋଖରାଜ ; ଆଜି ହିଁ ଧାରଣା କରନ୍ତୁ

28/01/2019 at 5:26 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୮/୧ : ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ | ଭବିଷ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସୁକ ମଣିଷ ନାନା ଉଦ୍ୟମ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୨ଟି ରାଶି ପାଇଁ ୧୨ଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ରତ୍ନ ରହିଛି | ଏହି ରତ୍ନ ମଣିଷକୁ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ରତ୍ନ ସହ ମଣିଷର ଜୀବନର ଶୁଭ ଅଶୁଭ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ | ରାଶି ଅନୁସାରେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମୂଲ୍ୟବାନ ରତ୍ନ ଧାରଣ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଅତି ଶୀଘ୍ର ବଦଳି ଯାଇଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି | ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବା ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଅତି ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଥାଏ | ସଠିକ ରତ୍ନ ଧାରଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତି କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୋଟିପତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି |


କେଉଁ ରତ୍ନ ଧାରଣ କରିବା ସବୁଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା :
ରତ୍ନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପୋଖରାଜ ସବୁଠାରୁ ଫଳପ୍ରଦ | ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପୋଖରାଜ ଧାରଣ କରିବା ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିଚାର କରାଯାଇଥାଏ | ଏଠାରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଲା ପୋଖରାଜକୁ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ | ରାଶି ଅନୁସାରେ ଧାରଣ କଲେ ହିଁ ପୋଖରାଜ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ |

ଯେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଖରାଜା ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ସେହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି ପୋଖରାଜ ଧାରଣ କରନ୍ତି ତାହେଲେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଏହାସହ ଜୀବନରେ ଅନେକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ |

ପୋଖରାଜ ମୁଦି ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ | ସେଥିପାଇଁ ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଖରାଜ ଅବଶ୍ୟ ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ | ପୋଖରାଜ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଧନଵାନ କରିଦେଇଥାଏ |

   Related Posts