Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ୫ଜଣ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଲେ କୁନି ଅତିଥି: ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

1/11/2018 at 7:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧/୧୧: ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ନିକଟରେ ଭାରତୀୟ ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳୀ ସାନିଆ ମିର୍ଜା ମା ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ସୂଚନା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସୋଏବ ମଲ୍ଲିକ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଛ୍ଛା ଓ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ଆଉ ୫ଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଘରେ କୁନି ଅତିଥି ଆସିଛନ୍ତି।

୧.ଶାହିଦ କପୁର: ଏହି ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ରେ ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୀରା କପୁର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାଁ ଜୈନ ରଖିଛନ୍ତି।

୨.ନୀତିକା ମୁଖର୍ଜୀ: ନୀତିକା ମୁଖର୍ଜୀ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସିରିଆଲ ‘ଇସ୍କବାଜ’ରେ ପିଙ୍କି ଆଣ୍ଟି’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେ ଜୁଲାଇ ୧୬ତାରିଖରେ ମା ହୋଇଥିଲେ।

୩.ରାଜପାଲ ଯାଦବ: ନିଜ ମଜାଦାର କମେଡ଼ି ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଉଥିବା ରାଜପାଲ ଯାଦବ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ପିତା ହେବାର ସୈାଭାଗ୍ୟଲାଭ କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଧା ଯାଦବ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଖୁସିରେ ରାଜପାଲ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ବଡ଼ ଝିଅର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

୪.ନୀଲ ନିତିନ ମୁକେଶ: ଅଭିନେତା ନୀଲ ନିତିନ ମୁକେଶ ଗତ ବର୍ଷ ରୁକ୍ମିଣୀ ସହାୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦ରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ କୁନି ଅତିଥି ଆସିଛି।  ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ରିଚ୍ କ୍ୟାଣ୍ଡି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦ୍ବିପ୍ରହର ୩:୩୦ରେ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନଟି ଜନ୍ମ ହୋଇଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ  ନୀଲ ଅପ୍ରେଲ ୩ରେ ଖୁସିଖବର ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

୫.ରମ୍ଭା: ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରମ୍ଭା ୪୦ବର୍ଷ ବୟସରେ ମା ହୋଇଛନ୍ତି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୩ରେ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଛି। ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ୭ବର୍ଷର ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ ୪ବର୍ଷର। ବର୍ତ୍ତମାନ ଟରଣ୍ଟୋର ମାଉଣ୍ଟ ସିନାଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରମ୍ଭା ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts