Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଏନଆଇଏର ସୂଚନା ପରେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ, କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ?

16/10/2019 at 9:49 AM

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୧୬|୧୦: ଏନଆଇଏର ସୂଚନା ପରେ ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତୀ ଓଡିଶା କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ସେ ନେଇ ବାସ୍ତବ ସ୍ଥତି ପରଖିଥିଲା ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ । ଓଡିଶା ପୋଲିସ ରାଜ୍ୟର କେତୋଟି ବଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନକୁ ସତର୍କତା କରାଇଛନ୍ତି । ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ଆମେ ପରଖିଥିଲୁ ସ୍ଥିତି । ରାତିର ଅବସ୍ଥା ନକହିବା ଭଲ ।

ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳଓ୍ବେ ଷ୍ଟେସନ ଭିତର ହେଉ କି ବାହାର ହେଉ, ଲୋକେ ଜମାଇଛନ୍ତି ଆସ୍ଥାନ। କିଏ କେଉଁଆଡେ ଯାଉଛନ୍ତି କିଏ କେଉଁଠାରୁ ଆସୁଛନ୍ତି,  କିଏ କ’ଣ ତାହା ଜାଣିବା ମୁସ୍କିଲ୍ । ଜିଆରପିରେ ମୋଟ୍ ୨୦ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ରାତିରେ ମାତ୍ର ୩ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ହେଲେ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ କେହି ଜଣେ ବି  ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଦେଖାଯାଇନଥିଲା । କେମିତି ତାଲିଛି ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଏହାକୁ ଅନୁମେୟ କରିଲେ ଭଲଭାବେ ଜଣାପଡୁଛି ।

ମୁକୁଳା ପଡିଛି ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳୱେ ଷ୍ଟେସନ । ଷ୍ଟେସନ ଭିତର ୪ଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲାଗିଛି ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗହଳ ଚହଳ । ହେଲେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଦେଖା ନାହିଁ । ଜିଆରପି ପୋଲିସ ଥାନାରେ ୨୦ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଥିବାବେଳେ ରାତିରେ ଜଣେ ଏଏସଆଇ, ଦୁଇଜଣ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ଡ୍ୟୁଟି ଥିଲା । ହେଲେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କାହାର ବି ଦେଖା ମିଳିନଥିଲା । ନା ଜିଆରପିର ଦେଖାଥିଲା  ନା  ଆରପିଏଫର ଦେଖାଥିଲା । କାହାର ବି ଦେଖାନଥିଲା । ଷ୍ଟେସନର ୧ ନମ୍ବର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଜଣେ ସନ୍ଧିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିନ୍ନ ଢଙ୍ଗରେ ବସିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ତଥାପି କେହି ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା । ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଢିଲା ରହିଛି ।

   Related Posts