Wednesday, April 24, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଡାକ୍ତର ହୃଷିକେଶ ତ୍ରିପାଠୀ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୧୭/୯ : ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡାକ୍ତର ହୃଷିକେଶ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ | ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ବିଧାନ ସେଠୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ | ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଙ୍ଗାଧର ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ | ତ୍ରୀକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଘଟିଥିଲା ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ | ପ୍ରଥମେ ବିଷାକ୍ତ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା | ପାରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଓ ଗଣ୍ଡିକୁ ଲାଗ କରିଦେଇଥିଲେ | ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏସପି ପିନାକୀ ମିଶ୍ର ଆଜି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |
ଡାକ୍ତର ହୃଷିକେଶ ତ୍ରିପାଠୀ ଓ ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ନର୍ସଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ ବିଷ୍ଣୁ | ହୃଷିକେଶ ଏକଥା ଜାଣିବା ପରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ | ହେଲେ ବିଷ୍ଣୁ ଓ ନର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଢି ଉଠିଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଏହା କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇନଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ଡାକ୍ତର ହୃଷିକେଶ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |
ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଗାୟତ୍ରୀ ଘରୋଇ କ୍ଲିନିକରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା | ଡାକ୍ତର ହୃଷିକେଶ ତ୍ରିପାଠୀ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ୨୫ ଦିନ ପରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଏକ ବିଲରୁ ମିଳିଥିଲା |

804 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର