Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ବଙ୍ଗ ବିୟୁଟି କୋୟନା ଖୋଲିଲେ ଘର ସମ୍ପର୍କରେ ସବୁ ରାଜ, ଏହି ସଦ୍ୟସ୍ୟଙ୍କୁ ସେ କରୁଥିଲେ ପସନ୍ଦ…

17/10/2019 at 12:44 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୭|୧୦: ସାକି ସାକି ଆଇଟମ୍‌ ଗୀତରେ ଡାନ୍ସ କରିବା ପରେ ଫେମସ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋୟନା ମିତ୍ରା ଚଳିତ ବର୍ଷ ରିଅଲିଟି ସୋ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ସିଜନ୍‌ ୧୩ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ହେଲେ ୨ ସପ୍ତାହ ପରେ କୋୟନା ଏହି ସୋ’ରୁ ଏଲିମିନେଟ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି।ଗତ ସପ୍ତାହ ୱିକେଣ୍ଡ କେ ବାରରେ ସଲମାନ ଏହି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ, କୋୟନାଙ୍କୁ ସବୁଠୁ କମ ଭୋଟ ମିଳିଛି। ଫଳରେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିଯାଇଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷରେ କୋୟନା ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜ ମନ କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ପସନ୍ଦ ଓ ଏଥର ବିଗ୍‌ବସ୍‌ କିଏ ଜିତିବ ବୋଲି ତାଙ୍କୁ ପଚାରାଯାଇଥିଲା । ଏନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କିଏ ଜିତିବ କିଏ ହାରିବ ତାହା କହିବା ଏବେ ଠିକ୍‌ ହେବ ନାହିଁ। କାରଣ ଗେମ୍‌ ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ତେବେ  ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ପାରସ ଛାବଡାଙ୍କୁ ସେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । କାରଣ ପାରସ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ। ପାରସ ଗେମ ଖେଳିଲା ବେଳେ କହିକି ଖେଳନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ଏଣ୍ଟରଟେନର୍‌ ଓ ସେ ରିୟଲ। ପାରସ କୌଣସି ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନାହାନ୍ତି ବୋଲି କୋୟନା କହିଛନ୍ତି।

ଏହା ସହ ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ “ସମଝଦାର” କହିଛନ୍ତି। କୋୟନାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଘରେ କେବଳ ଜଣେ ସଠିକ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଓ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ। ହେଲେ ତାଙ୍କର “ଟେମ୍ପର ପ୍ରବଲେମ୍‌” ଅଛି। ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରାଗିଯାଆନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ନିଜ ରାଗକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୋୟନା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଜଣେ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ପ୍ଲେୟର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଘରୁ ଏଲିମିନେଟ୍‌ ହେବା ପରେ କୋୟନା ସଲମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରି ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି। କୋୟନାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ୱିକେଣ୍ଡ କେ ବାରରେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ କଥା ଠିକ୍‌ ଭାବେ ଶୁଣିନଥିଲେ ଓ ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଥିଲେ।  ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାର କରିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କୋୟନା କହିଛନ୍ତି। ଯଦି ତାଙ୍କର ଏତେ ଫ୍ୟାନ ଫଲିୋଂ ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ସୋ’ରୁ କିଏ ଏଭିକ୍ଟ କଲା! ଏହି ସବୁ ଘଟଣା କହି କୋୟନା ନିଜ ମନ କଥା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

   Related Posts