Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍

26/05/2019 at 3:36 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ହାତରେ ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଅନେକ ଲୋକ ହାତରେ ବିଭିନ୍ନ ରଂଗର ସୂତା ବାନ୍ଧନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ଲୋକ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବିଶ୍ବାସ ନେଇ ହାତରେ ଅନେକ ରଂଗର ସୂତା ବାନ୍ଧିଥାନ୍ତି | ସାଧାରଣତଃ ଲୋକେ ନାଲି, କଳା, ହଳଦିଆ ସୂତା ବାନ୍ଧନ୍ତି। କିଛି ଲୋକେ ସଉକ ପାଇଁ ବାନ୍ଧନ୍ତି ତ କିଛି, ଲୋକଙ୍କ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧନ୍ତି। ଅନ୍ୟ କେତେ ଜଣ ଧାର୍ମିକ ମାନ୍ୟତା ହିସାବରେ ବାନ୍ଧନ୍ତି।  ହାତରେ କଳା ସୁତା ବାନ୍ଧିବା ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ବୋଲି ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ବାସ | କିନ୍ତୁ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ନାଲି ସୁତା ବାନ୍ଧିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ | ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ।

ସିଂହ ରାଶି – ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ଲୋକେ ନିଜ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ। କାରଣ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକ ନାଲି ସୂତା ହାତରେ ବାନ୍ଧିଲେ ତାଙ୍କୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଶକ୍ତି ମିଳିଥାଏ। ଏହା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରୀରେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ନାଲି ସୂତା ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ବିଶ୍ବାସ ସହ ବାନ୍ଧିଲେ ଅନେକ ଫାଇଦା ହୋଇଥାଏ। ଜୀବନରେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ।

କର୍କଟ ରାଶି – କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଜାତକର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କାରଣ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଥାଏ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିଲେ ଜୀବନରେ ଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକେ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର ନାଲି ରଂଗର ସୂତା ବାନ୍ଧି ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରରେ ଦର୍ଶନ କରିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ସହ କଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ମିଥୁନ ରାଶି – ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକେ ସବୁବେଳେ ହାତରେ ନାଲି ରଂଗର ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍‌। ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିଲେ କେବେ କୌଣସି କାମରେ ବାଧା ହୋଇନଥାଏ। ଯୁଆଡେ ଗଲେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନୀତ ହୋଇ ଫେରନ୍ତି। କାରଣ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କର କୃପା ଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କର ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ହାତରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧିଲେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ।  

   Related Posts